Telekom predstavil vianočnú ponuku, poteší všetkých zákazníkov

Telekomunikácie
2

Jednou z tradícii Vianoc sú aj zaujímavé marketingové akcie mobilných operátorov zamerané na udržanie existujúcich a získanie nových zákazníkov. Telekom štartuje tohtoročnú vianočnú kampaň v stredu 27. októbra 2021. Pre každého zákazníka s paušálom, predplatenou kartou či fixnou službou bude pripravený benefit v Telekom aplikácii, čiže prekvAPPenie a zákazníci sa budú môcť zapojiť do súťaže o rozmanité ceny až do Vianoc. Nemusia urobiť ani žiadnu transakciu, stačí, že sú aktuálne zákazníkmi Telekomu.

Vianočné prekvAPPenia pre všetkých

Ako už bolo spomenuté v úvode a ako vyplýva aj so skratky zakomponovanej veľkými písmenami do názvu „vianočné prekvAPPenia“, tieto benefity sa budú nachádzať priamo v Telekom aplikácii. Ku každej službe bude náhodne priradený darček. Ak zákazník využíva napríklad štyri služby od Telekomu, trebárs mobilný paušál, pevný internet, TV a pevnú linku, bude si môcť rozbaliť v Telekom appke až štyri balíky a tým pádom dostane až štyri darčeky z nasledujúceho zoznamu:

 • Zľava 5 € do faktúry (fix, paušál)
 • HBO GO zadarmo na tri mesiace (fix, paušál)
 • Nekonečné volania na 30 dní (paušál)
 • Nekonečné dáta na 30 dní (paušál)
 • Nekonečné dáta na 1 deň (predplatené karty)
 • Dvojnásobný kredit (predplatené karty)

Zákazník si svoj darček môže aktivovať a začať využívať od dátumu, ktorý mu bude najlepšie vyhovovať.  Napríklad zákazník si odhalí darček nekonečné dáta na 30 dní 3. novembra, ale aktivuje si ho až na Mikuláša a dáta bude mať od 6.12 do 4.1.2022).

Vianočná súťaž pre všetkých o 1381 cien

Okrem vianočných prekvapení prichádza Telekom aj s vianočnou súťažou o 1381 cien v hodnote 1,1 milióna eur. Súťaž funguje tak, že sú do nej zaradení automaticky zákazníci po otvorení prekvapenia v Telekom aplikácii. Postupne budú tri kolá žrebovania: 25.11, 9.12 a 22.12.2021. V každom kole sa bude žrebovať:

 • 10x horský e-bike BESV TRB1 XC (spolu 30)
 • 50x Smart TV Phillips 50PUS7906 (spolu 150)
 • 100x smartfón Xiaomi 11T (spolu 300)
 • 300x služba na dva roky podľa výberu: Nekonečno HD, Magio OptikNet Max / KlasikNet Max, Magio TV XL (spolu 900)

Hlavnou cenou v tejto súťaži bude elektromobil Mercedes-Benz EQA 250, ktorý sa bude žrebovať 22.12.2021. Do tohto hlavného žrebovania sa môžu zapojiť všetci zákazníci, čiže aj tí, ktorí vyhrali inú cenu a čím viac služieb zákazník využíva, tým viac virtuálnych žrebov bude mať a aj väčšiu šancu získať hlavnú cenu.

Dvojičky od Samsungu i ďalších výrobcov

Tento rok prináša Telekom dvojičky, čiže dva smartfóny k jednému paušálu v rozličnej podobe od 27. októbra 2021. V ponuke budú kombinácie smartfónov:

 • Samsung Galaxy A52s 5G + Samsung Galaxy A12 64GB
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G + Xiaomi Redmi 9 AT

Pre pevné aj mobilné služby bude k dispozícii aj dvojička Smart TV + smartfón, taktiež vo viacerých variantoch:

 • Philips Smart TV 55“ + Motorola Moto E40 k dispozícii pri štarte vianočnej kampane (27.10)
 • ďalšie kombinácie TV+smartfón rôznych značiek zaradíme priebežne podľa dostupnosti.

Robotický vysávač a ďalší hardvér

Do vianočnej akcie sa dostal aj iRobot Roomba Combo (1138), robotický vysávač a mop v jednom. Predchádzajúce modely boli veľkým hitom Vianoc 2018 a 2019, a tak Telekom pokračuje v osvedčenom trende

Okrem dvojičiek bude mať Telekom k dispozícii aj ďalší zaujímavý hardvér do vypredania zásob, pre zákazníkov pevných služieb i k mobilným paušálom. Zákazník si môže vybrať napríklad:

 • 65“ Smart TV Philips
 • Asus X415EA-EB753T + taška
 • Samsung Galaxy Buds 2 slúchadlá (iba k pevným službám)
 • Lenovo IdeaPad 3 + taška + slúchadlá (iba k pevným službám)

Benefity na Predplatenke

Predplatenka od Telekomu je už na trhu viac ako rok a pre tieto Vianoce sú pripravené dve kampane:

Extra kredit 20 € je určený pre zákazníkov, ktorí si chcú preniesť svoje telefónne číslo na Predplatenku v Telekome. Vďaka tejto akcii môžu získať extra kredit 20 € s platnosťou 30 dní, ktorý sa však dá ďalším dobíjaním predlžovať. Akcia bude trvať od 27.10.2021 do 31.12.2021.

Dvojnásobok dát s top akciou 10 GB za 8 € poteší dátových používateľov predplatených kariet Predplatenka, aj Easy. Ak si počas vianočnej kampane aktivujú jeden z 30-dňových balíkov, získajú dvojnásobný objem dát. Pri Predplatenke platí akcia pre 1 GB, 3 GB a 5 GB balíky dát, pričom zákazník dostane vždy 2x toľko. Najvyšší balík bude obsahovať takto už bezkonkurenčných 10 GB za 8 €.

Pri Easy sú k dispozícii balík VŽDY GIGA (štandardne objem 1,5 GB, v akcii 3 GB) a VŽDY 2 GIGA (štandardne objem 2,5 GB, v akcii 5 GB) Benefit sa dá využiť opakovane, stačí ak si budú zákazníci balík obnovovať aj po trvaní kampane. V praxi tak môže mať zákazník dvojnásobne objemy dát aj desaťkrát, ak sa mu bude stále obnovovať balík.

Existujúci zákazníci balíkov nemusia robiť nič a automaticky sa im benefit aktivuje, takže budú môcť využívať dvojnásobný balík dát od najbližšej obnovy. Pri dvojnásobných balíkoch navyše platí benefit prenášania neminutých dát do ďalšieho mesiaca. Takže ak má zákazník napríklad balík 5+5 GB za 8 €, nemusí ho minúť v jednom mesiaci, ale časť dát si môže preniesť do ďalšieho. Aj táto akcia bude trvať od 27.10.2021 do 31.12.2021.

Vianočné prekvAPPenia aj na predplatené karty

Súčasťou vianočnej kampane sú aj vianočné prekvapenia pre všetkých v Telekom aplikácii. Zákazníci s predplatenými kartami sa môžu tešiť buď na Dvojnásobný kredit alebo Nekonečné dáta na 1 deň, podľa vyžrebovaného benefitu. Prekvapenie si môžu zákazníci vyzdvihnúť od 27.10 do 31.12.2021.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Telekom vianočná ponuka Predplatenka

2 komentáre

Riadni klamári telekom, svine. reakcia na: Telekom predstavil vianočnú ponuku, poteší všetkých zákazníkov

25.10.2021 19:10
Zmluva nám končí u telekomu v decembri, ale pani volala dva mesiace dopredu, aby nás dobehla drahšími cenami novou zmluvou dva mesiace vopred. Riadna sviňa. Dajte si na nich pozor.
Reagovať

RE: Riadni klamári telekom, svine. reakcia na: Riadni klamári telekom, svine.

26.10.2021 11:10
Tak ked ste sa nechali. Ja som raz zjednal cenu 18 eur na neobmedzeny pausal na vsetko. Mal som to tak 4 roky. Vzdy ked mi potom zavolali z o2 alebo orange, povedal som im ako na tom som a ci to vedia podliezt. Nikto nevedel. Musite komunikovat a pojde to. Ked vsak kyvate na prvu ponuku. Telekom ma zakaz od protimonopolneho uradu davat lepsie ceny na zaviatku,. ale moze ich davat do osobitych zliav...
Reagovať

Pridať komentár