NICEBOY_112021 NICEBOY_112021 NICEBOY_112021

Video: Extravagantný koncept Lamborghini Xeno, z ktorého ide rešpekt

Technológie
6

Koncepčný umelec Avena Shi navrhol koncept Lamborghini Xeno, auto určené pre ľudí, ktorí milujú zábavu. Pripomína iný model Lamborghini Terzo Millennio skombinovaný s Cybertruckom. Je skonštruované tak, aby dominovalo a naháňalo strach ostatným vodičom. Tvorca ho predstavil ako elektrické hyperauto, ktoré môže v prípade potreby jazdiť aj mimo ciest. Jeho svetlá výška je vzhľadom na túto schopnosť nepatrne vyššia. 

Xeno má nožnicové dvere, ktoré po otvorení odhaľujú kokpit pre dve osoby vnútri vozidla. Auto je vybavené pohonom všetkých štyroch kolies a dvojdielnou batériou, ktorá sa nachádza priamo pod vodičom, vďaka čomu máte k dispozícii dostatok úložného priestoru vpredu aj vzadu. Koncept má expresívne tvarované telo s hranatým povrchom.

MSI_122021

Dizajn v štýle low-poly (umelecký smer inšpirovaný polygónovou sieťou v 3D počítačovej grafike, zdôrazňujúci myšlienku, že svet môže byť reprezentovaný kompozíciou tvarov) je nepopierateľne ovplyvnený Cybertruckom. Vďaka množstvu vzduchových vstupov a integrovanému spojleru, ktorý vyčnieva zo zadnej časti, vyzerá Xeno naozaj výnimočne. Vozidlo nemá zadné okno, predné a zadné svetlá sú v tvare obráteného ypsilonu, čo si nadšenci štýlu Lambo obľúbili. Je škoda, že Xeno je iba koncept vytvorený fanúšikom značky...

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

6 komentárov

Lacko bludy reakcia na: Video: Extravagantný koncept Lamborghini Xeno, z ktorého ide rešpekt

25.10.2021 08:10
Lacko nema respekt k ludom. Len ich klame.
Reagovať

RE: Lacko ti tu jediný povie, čo už majú vyvinuté a čím ťa môžu mučiť. Tak sa zobuď a daj si facku ty mudrlant! reakcia na: Lacko bludy

26.10.2021 18:10
Lacko písal o nano dronoch a ními mučili ľudí na Slovensku. Lebo je to štátne tajomstvo, že všetci majú v tele nanity prijaté vakcínami alebo jedlom a vodou. Jedine Lacko povedal pravdu. Keď ľudia písali, že ich mučili nano dronmi, tak napríklad zive sk to vymazalo v diskusiách, jediný Lacko to priznal a ty mu budeš nadávať? Sa zobuď a daj si facku. Pán Lacko je macher na slobodou slova v diskusiách. ON jediný nevymazal pravdu o nanitoch v telách ľudí. Kde sa tam vzali? Na to by si vedel odpovedať? Asi nie, že. Len pindať tie tvoje zadieračské komenty.
Reagovať

RE: RE: Tie nano drony v telách ľudí priznal jediný Majko Kotleba a vysmiali ho za to. Aspoň vidíš akí vrahovia vládnu svetu. reakcia na: RE: Lacko ti tu jediný povie, čo už majú vyvinuté a čím ťa môžu mučiť. Tak sa zobuď a daj si facku ty mudrlant!

27.10.2021 16:10
Tie nano drony v telách ľudí priznal jediný Majko Kotleba a vysmiali ho za to. Aspoň vidíš akí vrahovia vládnu svetu. Vysmievajú pravdu a robia pokusy na ľuďoch nanitmi, nano dronmi a zive sk ti vymaže komentár, lebo skutok sa nestal a hlavne že na Fica budú kydať a oni robia to isté. Veď musí prísť aj na nich, keď už s jedným začali, pôjdu na rad aj ďalší. Som zvedavá, či sa ten napichnutý človek dožije šesťdesiatky. A verím, že napichnutých je viacero, len si myslia že majú bežné bolesti a berú brufen. Čo sa už tuná robí to je sila.
Reagovať

RE: RE: Veru, nextech pcrevue, jediní, čo povedali pravdu. Zapredanci západu aktuality sk a zive sk ju popreli a vymazali koment reakcia na: RE: Lacko ti tu jediný povie, čo už majú vyvinuté a čím ťa môžu mučiť. Tak sa zobuď a daj si facku ty mudrlant!

27.10.2021 12:10
Veru, nextech pcrevue, jediní, čo povedali pravdu o nano dronoch. Zapredanci západu aktuality sk a zive sk ju popreli a vymazali koment. Bodaj by to zažili aj oni v zive sk, že ich mučia nano dronmi a vymažú im komentáre, aby nikto nevedel.
Reagovať

RE: RE: A oni ich tými nanitmi sledujú aj tu na nextech, keby niečo napísali, tak im brní v tele nanitmi. Napichnutí 24/7.Prečo? reakcia na: RE: Lacko ti tu jediný povie, čo už majú vyvinuté a čím ťa môžu mučiť. Tak sa zobuď a daj si facku ty mudrlant!

26.10.2021 19:10
Nepomôže ani bezpečný prehliadač, v reálnom čase sledujú ľudí napichnutých nanitmi a brní im v tele, ak by niečo napísali na nextech sem. To je aféra najhrubšieho zrna toto robiť v takzvanej slobodnej krajine v Slovakistane. Prečo toto robia ľuďom a lustrujú ich a to v reálnom čase? Napichli im počítače a mučia ich. Kto toto dovolil? A načo sa míňajú také prostriedky v boji proti, de fakto, žobrákom, ktorí vyjadria svoj názor na nextech? Obyčajným ľuďom? To je choré toto! Prečo nedá armáda alebo kto ich napichol, že prečo nedá príkaz tým dronom, aby ich vymočili? Z akého dôvodu chcú udržiavať nano drony v telách ľudí? A vždy im nimi podkúria? Tak to načo? Chorý systém toto. Polícia je neúčinná a armáda tiež nie. Alebo to spravili oni a smejú sa chudákom, ktorým cvaká s telom? Fakt chorí ľudia toto robia druhým. Bolesť v pravej nohe a ideš. Bolesť v hrudi a ideš. Zmätok šťukania v hlave a ideš. Načo? Kto? Prečo? Robia z nás otrokov naši zotročovatelia a ani nikto nevie, kto sú? A dá sa to vôbec? Čo je to za technológia? Čudné veci sa tu dejú s našími telami za rádovo sekundy a bum späť a bum inak a bum dokola :(
Reagovať

RE: Lacko bludy reakcia na: Lacko bludy

25.10.2021 12:10
Aj teba oklamal?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať