SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Tipy na darčeky pod stromček 2

Tipy na darčeky
0

3D tlačiareň X-MAKER nielen pre vaše deti

Umožnite svojim deťom vytvoriť vlastné, jedinečné hračky a rozvíjať tak ich kreatívne a projektové myslenie. Vďaka jednoduchému ovládaniu a funkciám tlače jedným kliknutím otvára X-MAKER svet 3D tlače pre všetky vekové skupiny. Vyspelá aplikácia vám umožní ­postaviť prototyp z jednotlivých blokov, vytvoriť 3D modely pomocou niekoľkých desiatok kreatívnych a ľahko ovládateľných nástrojov, prípadne si môžete navrhnúť vlastný projekt a nakresliť si ho od ­základu presne podľa vašich predstáv.

Cena: 499 €
Viac info: www.rpishop.cz

Electrolux 800 Wet&Dry

Tyčový vysávač značky Electrolux 800 Wet&Dry v elegantnom matnom dizajnovom vyhotovení sa postará o výkonné čistenie vlhkých aj suchých nečistôt v domácnosti. Silný sací výkon v kombinácii s inteligentnou detekciou nečistôt sa postará o jednoduché a efektívne upratovanie. Aj lepkavé vlhké škvrny od kávy, kečupu či rozliateho nápoja vyčistí jedným ťahom bez nutnosti ďalšieho manuálneho čistenia. Samočistiaca hubica sa aktivuje stlačením jediného tlačidla, ktoré sa postará o opláchnutie rotačného valca čistou vodou z priehradky. Znečistená a čistá voda pritom neprichádzajú do kontaktu, takže celý proces je mimoriadne hygienický. Vďaka výkonnému motoru s batériou sa môžete spoľahnúť na jeho dlhú životnosť.

Cena: 499 €
Viac info: www.electrolux.sk/

Braun Series 9 Pro+

Tento holiaci strojček uspokojí aj tie najnáročnejšie potreby. Ľahko si oholíte jednodňové, trojdňové alebo dokonca sedemdňové fúzy. ­Holiaci strojček je vybavený špeciálnymi zastrihávačmi, ktoré si poradia s rôznymi typmi a hustotou fúzov, takže nemusíte opakovane strojčekom prechádzať žiadne oblasti. Je tiež vybavený novým zlepšením ­ProTrimmer, vďaka ktorému si vytvoríte dokonalé kontúry aj na veľmi tvrdých bradách. Po použití jednoducho holiaci strojček umiestnite do stanice 6v1 Smart Care, ktorá ho vyčistí, premaže, vysuší, nabije a optimalizuje, aby sa predĺžila životnosť čepelí.

Hudba - kompletný obrazový sprievodca históriou hudby

Prelomová a komplexná encyklopédiia o tom, ako hudba formovala svet. Počas dlhej histórie evokovala hudba celé spektrum ľudských emócií – bez ohľadu na krajinu, kultúru alebo národ. Táto prelomová kniha skúma históriu hudby z chronologického aj globálneho hľadiska, od najstarších nástrojov vyrobených zo škrupín či kostí až po sofistikované elektrické gitary a syntetizátory. Obsahuje bohatý a vysoko vizuálny príbeh o tom, ako hudba formovala svet.

Pútavá komplexná encyklopédia skúma korene všetkých žánrov od spevov stredoveku cez majestátne skladby klasicistického obdobia až po moderné rytmy blues, jazzu, hip-hopu a popu. Predstavuje rodiny nástrojov z celého sveta aj ikonických inovátorov, ako boli Wolfgang Amadeus Mozart, George Gershwin, Celia Cruz alebo Elvis Presley. Obsahuje bohatý a vysoko vizuálny príbeh o tom, ako hudba formovala svet.

Cena: 46,67 €
Viac info: www.albatrosmedia.sk

Atramentovočierne srdce

Autor: Robert Galbraith (pseudonym J. K. Rowlingovej)

Obľúbená detektívna dvojica Strike a Robin je späť s novým prípadom. Keď do detektívnej kancelárie vkročí nešťastná Edie Ledwellová s prosbou o rozhovor s Robin Ellacottovou, súkromná detektívka nevie, čo si má o neupravenej mladej žene myslieť. Spoluautorku obľúbeného kresleného seriálu Atramentovočierne srdce totiž prenasleduje záhadný internetový používateľ, známy pod pseudonymom Anómia, a Edie zúfalo potrebuje odhaliť jeho či jej totožnosť.

Robin má pocit, že agentúra jej s tým nemá ako pomôcť, a prípad rýchlo pustí z hlavy. O niekoľko dní sa však dočíta, že Edie niekto zasiahol taserom a zavraždil na Highgateskom cintoríne, kde sa odohráva dej Atramentovočierneho srdca.

Robin a jej obchodný partner Cormoran Strike sa púšťajú do pátrania po Anómii, no zložitá spleť internetových prezývok, obchodných záujmov a rodinných konfliktov im neustále dokazuje, že prijali prípad, ktorý dôkladne preverí ich schopnosť dedukcie a prinesie so sebou nové nebezpečné hrozby...

Cena: 30,52 €
Viac info: www.albatrosmedia.sk

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár