SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement SAMSUNG_022024 Advertisement

Vianoce bez dymu a s užitočným tipom na vianočný darček

Tipy na darčeky
0

Špeciálny projekt

IQOS ILUMA prichádza s limitovanou edíciou STARDRIFT

Najkrajšie sviatky roka sú tu a s nimi prichádza aj hviezdna novinka zo série IQOS ILUMA. Bez dymu a cigaretového zápachu budú Vianoce ešte krajšie.

SAMSUNG 022024 Advertisement

Vianočná nákupná horúčka je tu. Darčeky, hľadanie inšpirácií a vo finále obdarovanie svojich najbližších je dôležitou súčasťou decembrového kolobehu. Nájsť to pravé pre osobu, na ktorej vám záleží, môže byť niekedy náročné. Medzi overené tipy patrí určite voňavá kozmetika, limitované edície a špeciálne produkty rôznych značiek, technologické vychytávky či knihy. Určite nimi nič ne­pokazíte. Ak si však lámete hlavu nad tým, čím obdarovať dospelú fajčiarku a dospelého fajčiara, a zároveň by ste jej či jemu chceli dopriať určitú zmenu, máme pre vás tip, ktorý môže dotyčnú osobu oslobodiť od cigaretového dymu raz a navždy.

Rozlúčka so starým rokom aj so zlozvykmi

Posledný mesiac v roku zvykneme spomaliť, rekapitulovať a trávime čas v prítomnosti tých, na ktorých nám najviac záleží. V tomto období azda najviac premýšľame nad tým, čo chceme urobiť alebo zmeniť v nasledujúcom roku. Pozeráme sa na svoje zlozvyky, ale i na ľudí okolo seba. S vianočnými sviatkami sa spája vôňa škorice, čerstvo upečených medovníkov a horúceho punču. Cigaretový dym môže takúto idylku pokaziť, dospelí fajčiari však majú na výber – či už hľadáte alternatívu pre seba ako pre dospelého fajčiara, alebo pre niekoho blízkeho vo svojom okolí, kto fajčí, môžete si zvoliť bezdymové Vianoce.

Unikátny dizajn, špičková technológia a lepšia voľba

Dospelí fajčiari, ktorí sa chcú zbaviť cigariet, ale nedokážu sa vzdať nikotínu, majú napríklad možnosť prejsť na bezdymové zariadenie. Pre dospe­lých fajčiarov alebo aj pre ich blízkych, ktorým chcú ponúknuť prechod na lepšiu alternatívu k cigaretám ako darček, je tu limitovaná edícia IQOS ILUMA STARDRIFT. Toto bezdymové zariadenie využíva revolučnú technológiu indukčného ohrevu tabaku bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri jeho použití nedochádza k spaľovaniu tabaku, zariadenie produkuje iba aerosól, ktorý je bez zápachu a obsahuje výrazne menej škodlivých látok ako klasické cigarety. Nie je však bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový. Edícia STARDRIFT ponúka tri variácie – od prémiovej ILUMA PRIME až po zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. V predaji je od 4. decembra.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zdroj foto: PMI

 

Zobrazit Galériu

PMI

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať