SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Udržateľné darčeky ELECTROLUX

Tipy na darčeky
0

Dizajnový tyčový vysávač s dlhou výdržou

Nové tyčové vysávače Electrolux 700 upútajú nielen svojím za­ujímavým dizajnom. Sú mimoriadne ľahké (2,2 kg), a tak bude upratovanie prebiehať prakticky bez námahy. Jednoduché manévrovanie určite ocenia všetci členovia domácnosti, vrátane tých starších. Vysoký sací výkon a vysokootáčkový motor sa zas postarajú o odstránenie všetkého prachu a nečistôt – a vysávať môžete až 40 minút v minimálnom režime. Vysávače sú navyše vyrobené na 60 % z recyklovaných plastov, ide teda o ekologickú a udržateľnú voľbu. K tomu prispieva aj dlhšia životnosť motora, vďaka čomu bude nový domáci spotrebič „členom“ domácnosti dlhé roky. 

Vysávanie a umývanie podláh v jednom

Ak hľadáte darček pre niekoho, kto si chce upratovanie domácnosti čo najviac spríjemniť a zjednodušiť, potom by vašej pozornosti určite nemala ujsť ani ďalšia novinka z ponuky vysávačov značky Electrolux, model 800 Wet&Dry. Tyčový vysávač v elegantnom matnom dizajnovom vyhotovení sa postará o výkonné čistenie vlhkých aj suchých nečistôt v domácnosti. Silný sací výkon v kombinácii s inteligentnou detekciou nečistôt sa postará o jednoduché a efektívne upratovanie. Aj lepkavé vlhké škvrny od kávy, kečupu či rozliateho nápoja vyčistí jedným ťahom bez nutnosti ďalšieho manuálneho čistenia. Samočistiaca hubica sa aktivuje stlačením jediného tlačidla, ktoré sa postará o opláchnutie rotačného valca čistou vodou z priehradky. Znečistená a čistá voda pritom neprichádzajú do kontaktu, takže celý proces je mimoriadne hygienický – a aj rýchly, toto samočistenie trvá menej než 2 minúty. Vďaka výkonnému motoru s batériou sa môžete spoľahnúť aj na jeho dlhú životnosť.

Dlhšia životnosť oblečenia vďaka práčkam a sušičkám

Ideálnym darčekom pre tých, ktorí dbajú na to, aby im oblečenie vydržalo čo najdlhšie a snažia sa ho nakupovať s rozumom, môžu byť aj práčky a sušičky. Napriek zaužívaným ste­reotypom vaše oblečenie nemusia ničiť, práve naopak. Práčky a sušičky značky Electrolux ponúkajú špeciálne navrhnuté technológie a programy, ktoré oblečeniu poskytnú starostlivosť presne na mieru a materiály vďaka tomu vydržia dlhšie v tom najlepšom stave. Práčky Electrolux série 700 s technológiou ­SteamCare ponúkajú možnosť využívať parný program na osvieženie oblečenia, ktoré ešte netreba prať. Tým zabraňujú tomu, aby bolo oblečenie zbytočne vystavené vysokým teplotám, pričom zároveň výrazne znižujú aj spotrebu vody a energie. Sušičky Electrolux série 800 zas využívajú technológiu ­DelicateCare, ktorá prispôsobí teplotu a pohyb bubna ­aktuálnej tkanine, aby poskytla oblečeniu správnu starostlivosť. To sa tak nesuší zbytočne dlho.

Ekologickejšia kuchyňa bez zbytočného plytvania

Práve Vianoce nám často poukazujú na to, ako veľmi dokážeme v domácnosti plytvať jedlom. Predchádzať tomu možno uvedomelejším nakupovaním, ale aj výberom vhodného domáceho spotrebiča. Chladničky 700 MultiFlow od značky Electrolux pomocou technológie DynamicAir dokážu zabezpečiť udržiavanie stabilnej teploty vnútri chladničky. Funguje na základe cirkulácie chladného vzduchu, čím chráni potraviny pred vplyvom kolísajúcej teploty aj pri otvorení dverí. Zásuvka s reguláciou vlhkosti sa zas postará o to, aby zelenina vydržala dlhšie čerstvá a chutná a aby si bylinky zachovali svoju sviežosť a arómu. Vďaka správnej úschove tak vydržia všetky potraviny ­dlhšie a vy sa vyhnete ich zbytočnému vyhadzovaniu.

Viac na www.electrolux.sk,
IG @electrolux.sk
FB @electroluxslovensko

 

Zobrazit Galériu

Electrolux

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať