SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Unikátne dizajnové puzdro z limitovanej edície pre Galaxy Z Flip3 5G

1

Špeciálny projekt

Chcete prezentovať svoj štýl a vkus, alebo vybrať originálny darček pre partnerku, či niekoho z rodiny? Malo by to byť niečo štýlové a originálne.

Presne také sú dizajnové puzdrá pre ženy z limitovanej edície Floral pre skladací telefón s ohybným displejom Samsung Galaxy Z Flip3 5G.

Puzdra navrhla slovenská dizajnérka a jedna z najvplyvnejších slovenských influenceriek v oblasti módy Jana Tomas. Každé zo 100 puzdier z tejto limitovanej edície je ručne vyrobený originál a má svoje číslo. Vychádza z pôvodného priesvitného puzdra Samsung, na ktorom sú ručne prišité pútka z bledej opracovanej kože a do nich sú vložené zlaté očká. Na tie sú zachytené karabínky, ktoré spája reťaz v zlatej farbe pretkaná ručne šitou šatkou s kvetinovým motívom exkluzívne navrhnutým pre túto edíciu. Kvetovaná potlač dokonale ladí so všetkými modelmi Z Flip3 a v spojení so zlatými komponentami vytvárajú jedinečný módny doplnok s nádychom ženskosti a luxusu. Originálne, dizajnovo atraktívne puzdro dáva jeho majiteľke úplne nový zážitok z dizajnu a prémiových materiálov.

Dizajnérka Jana Tomas pôsobí v módnom priemysle už 25 rokov, má úspešnú lifestylovú značku by Janatini. Jej módny blog janatini.com, získal niekoľko ocenení v súťaži Bloger roka. Jana má na Instagrame viac ako päťdesiattisíc followerov a je držiteľkou ocenenia najvplyvnejších ľudí na internete magazínu Forbes „Králi internetu 2020“.

Puzdrá z limitovanej edície Floral Fantasy sú v predaji v značkových predajniach Samsung v Bratislave (Avion a Bory Mall), v Banskej Bystrici (SC Europa), v Košiciach (Aupark) a v Žiline (Aupark). Odporúčaná cena je 49,90 EUR.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

1 komentár

Ľupko, nie sme sprostí, toto kupovať. Veď ti stačí to pogumované plastové púzdro na mobil v cene. reakcia na: Unikátne dizajnové puzdro z limitovanej edície pre Galaxy Z Flip3 5G

24.7.2022 12:07
Ľupko mój, pogumované púzdro sme mali v cene čínskeho mobilu. Číňan ti všetko dá v cene. Načo preplácať? Taká somarina za päťdesiat evr? Si radšej odložíme päťdesiatku na chleba v tejto hroznej kríze. Somarina toto kupovať.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať