Úplne nový druh zariadenia vás zbaví stresu a zlepší spánok, koncentráciu aj výkon

0

Fyzická aktivita často pomáha zvládať stres, ktorý je spojený s prácou, budovaním kariéry a výchovou detí, no technológia Apollo vám môže časom pomôcť obnoviť rovnováhu nervového systému bez toho, aby ste pohli prstom. Zariadenie Apollo vyvinul neurológ a certifikovaný psychiater, ktorý 15 rokov študoval účinky chronického stresu na ľudský organizmus. Ide o úplne nový druh nositeľného wellness zariadenia, navrhnutého nielen na sledovanie vašich zdravotných údajov, ale aj na aktívne zlepšovanie vášho zdravia. Ľahké zariadenie pripomínajúce hodinky môžete nosiť na zápästí alebo na členku, prípadne si ho môžete pripnúť pod oblečenie.

Ponúka neinvazívnu dotykovú terapiu tým, že vysiela do tela tiché vibrácie znižujúce stres a obnovujúce rovnováhu vášho nervového systému. Čím viac toto malé zariadenie používate, tým lepšie funguje a trénuje vaše telo, aby bolo odolnejšie proti stresu. Technológia je navrhnutá tak, aby monitorovaním variability srdcovej frekvencie snímala výkyvy v intervaloch medzi údermi srdca a lepšie tak odhadovala úroveň stresu, pričom v prípade potreby vysiela vibrácie na udržanie stavu optimálnej pohody.

Jemné impulzy zariadenia Apollo podobne ako pri masáži stimulujú dotykové receptory zodpovedné za vyvolanie emócií alebo pozitívneho stavu mysle, čo môže viesť k upevneniu zdravia zlepšením všetkých oblastí od spánku až po fyzickú výkonnosť. Potvrdzuje to aj množstvo výsledkov klinických testov. Šesť klinických štúdií ukázalo, že u nositeľov zariadenia Apollo sa v priemere o 40 % znížil stres a o 19 % viac času strávili hlbokým spánkom. Dokonca sa o 25 % zlepšilo sústredenie a koncentrácia.

Predplatné NEXTECH 2023

Keď začínate zariadenie používať, najprv si vyberiete režim, ktorého možnosti sú zamerané na pomoc pri všetkých činnostiach od spánku (uvoľnenie a zaspávanie) až po spoločenské aktivity (zachovanie pokoja a sústredenia).  Potom si zvolíte dĺžku trvania od 15 do 60 minút a úroveň intenzity. Môžete sa pohrať s rôznymi režimami, aby ste našli tie, ktoré vám a vášmu rozvrhu najviac vyhovujú. 

Ak chcete zo zariadenia Apollo vyťažiť maximum, kľúčom je jeho dôsledné a časté nosenie. V spojení s bezplatnou aplikáciou Apollo Neuro môžu používatelia monitorovať, sledovať, prispôsobovať a lepšie porozumieť svojej väčšej pohode. Bude však chvíľu trvať, kým uvidíte výsledky – neočakávajte rýchlu nápravu. Zariadenie Apollo sa predáva za 399 dolárov.

Zdroj: fatherly.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať