SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Ušetrite až 90 %! Získajte licenciu MS Office 2021 len za 13,05 € a Windows 11 za 10 € s touto ponukou!

0

Používanie počítača na prácu a zábavu je skvelé, ale bez ohľadu na to, či vykonávate základné úlohy alebo riadite svoju firmu, budete potrebovať balík na zvýšenie produktivity, aby ste mohli písať, opravovať texty, vykonávať výpočty alebo vytvárať prezentácie. Kúpte si balík Microsoft Office 2021 Professional už od 13,05 €, ktorý obsahuje všetky základné aplikácie, ako sú Word a Excel, a navyše aj Outlook, Access a ďalšie. To je úspora viac ako 90 % z oficiálnej ceny. Godeal24 zaručuje, že predávaná licencia MS Office je originálna a bezpečná. Softvér si musíte stiahnuť z oficiálnej webovej lokality, použiť aktivačný kód zakúpený od spoločnosti Godeal24 na aktiváciu softvéru a používať ho.

Časovo obmedzený predaj: Originálny MS Office 2021 od 13,05 €!

V súčasnosti je Windows 10 verziou operačného systému s najvyššou stabilitou. Výkon grafickej karty, pevného disku, obrazovky a zvuku v systéme Windows 10 je mimoriadne plynulý a blíži sa k dokonalosti. V obchode Microsoft Store sa však už rad Windows 10 nepredáva. Originálny a lacný Windows 10 Professional si môžete kúpiť na Godeal24 len za 7,25 € a môžete tiež bezplatne prejsť na Windows 11 Professional.

Časovo obmedzený predaj: Originálny Windows 10 a Windows 11 za najlepšiu cenu!

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes!

Až do 50% zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu "GG50")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte ďalšie nástroje>>>

Na stránke Godeal24, môžete ušetriť veľa času a peňazí vďaka zľavneným licenciám Microsoft, hlavnému softvéru na zabezpečenie IT a ďalším počítačovým nástrojom. Získajte operačný systém Windows a kancelársky balík MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám zašle softvér priamo na váš e-mail do niekoľkých sekúnd po nákupe. Navyše, s 98 % výborným hodnotením TrustPilot a nepretržitou odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Spoločnosť Godeal24 sľubuje, že ponúka nepretržitú profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete používať bez problémov!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať