SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Ušetrite v predpredaji. Zľavové kódy na HONOR MagicBook a HONOR Magic Earbuds sú časovo obmedzené

Tlačové správy
0

HONOR odštartoval predpredaj dlhoočakávaných noviniek, notebooku HONOR MagicBook a bezdrôtových slúchadiel s vynikajúcim zvukom HONOR Magic Earbuds. Počas živého livestreamu k uvedeniu oboch noviniek spustil HONOR na svojom oficiálnom Facebooku na štart predpredaja taktiež zľavové kódy. Kvôli veľkému záujmu fanúšikov sa zľavové vouchery míňajú veľmi rýchlo, a tak dal HONOR kódy do obehu ešte dnes.

Predpredajové zľavy na notebook HONOR MagicBook

Ako uplatniť kódy? Akcia platí exkluzívne len počas predpredaja do 5. 5. 2020 na Datart.sk. Po zadaní zľavového kódu DATMAGIC40 získate zľavu 40 EUR na ktorúkoľvek verziu notebooku, HONOR MagicBook 14 alebo HONOR MagicBook 15. Pretože je počet kódov obmedzený, HONOR spustil taktiež väčšie množstvo zľavových kódov s menšou hodnotou. Zľavu 20 EUR na MagicBook 14 alebo MagicBook 15 získate po zadaní zľavového kódu DATMAGIC20.

Smart hodinky HONOR MagicWatch 2 k notebooku zdarma

V priebehu predpredajov získate k notebooku HONOR MagicBook 14 alebo HONOR MagicBook 15 naviac ako darček zadarmo nedávno uvedené smart hodinky HONOR MagicWatch 2.

Predpredajové zľavy na bezdrôtové slúchadlá HONOR Magic Earbuds

Chcete ušetriť a mať novinku, bezdrôtové slúchadlá HONOR MagicEarbuds, za ešte lepšiu cenu? Počas predpredaja do 5. 5. 2020 si môžete pri nákupe na Datart.sk uplatniť zľavu 20 EUR zadaním zľavového kódu DATMAGICSL20.

Sledujte HONOR na sociálnych sieťach

Dark Side

Všetky autorove články
Honor notebook smartfon sluchadla

Pridať komentár