SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement SAMSUNG_092021 Advertisement

Video: Takto by mohol vyzerať iPhone Flip

0

Na svete sú ďalšie predstavy o tom, ako by mohol vyzerať skladací telefón spoločnosti Apple. Postarali sa o to koncepčný umelec Technizo Concept a holandský web LetsGoDigital. Spolu vytvorili možný dizajn prvého skladacieho iPhonu. Tento koncept má véčkový dizajn podobne ako Samsung Galaxy Z Flip a Motorola Razr. LetsGoDigital sa rozhodol pre menší výrez na Face ID na vnútornom displeji.

Vonkajšia strana vyzerá podobne ako iPhone 12, ibaže s externým displejom na kryte. Tento malý štvorček by ukazoval čas a dôležité upozornenia a mohol by slúžiť aj ako hľadáčik pre selfie kameru. Trojitý fotoaparát na zadnej strane vyzerá veľmi podobne ako na iPhone 11/12 Pro. No nevedno, akú pozornosť bude Apple venovať fotografovaniu pri skladacom iPhone. Možno bude druhoradé, no môže byť aj zlepšené pre ďalšie generácie.

Apple kladie dôraz na vysokú kvalitu, preto sa dá očakávať, že iPhone Flip bude dobre vyladený produkt. Hovorí sa však aj o ďalších funkciách, napríklad o tom, že iPhone Flip bude podporovať Apple Pencil.

Zdroj: tomsguide.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať