Samsung_06 Samsung_06 Samsung_06 Advertisement

WhatsApp bude použiteľný až pre štyri zariadenia a pribudnú miznúce správy

1

WhatsApp potvrdil, že dlho spomínaná podpora viacerých zariadení vstúpi do fázy verejnej beta verzie v najbližších mesiacoch, čo používateľom umožní prístup k ich účtom až zo štyroch prepojených zariadení. Oficiálne boli oznámené aj nové funkcie „view once“ (zobraziť raz – umožní používateľom odosielať obsah, ktorý zmizne po jeho zobrazení) a „disappearing mode“ (režim zmiznutia – umožní zapnúť miznúce správy vo všetkých vláknach četu).

Tieto informácie pochádzajú z rozhovoru webu WABetaInfo s generálnym riaditeľom Facebooku Markom Zuckerbergom a šéfom WhatsApp Willom Cathcartom. Cathcart nepotvrdil správy, že WhatsApp vyvíja aplikáciu pre iPad, ale uviedol, že vďaka podpore viacerých zariadení bude použitie WhatsApp možné aj na iPade. 

SWAN_042021

CEO Facebooku uviedol, že funkcia viacerých zariadení neohrozí šifrovanie typu end-to-end, ktoré WhatsApp ponúka pre správy odosielané medzi jednotlivcami. Termín spustenia funkcií „zobraziť raz“ a „režim zmiznutia“ nebol ohlásený, ale Cathcart sa vyjadril, že podpora viacerých zariadení vstúpi do verejnej beta verzie „už budúci mesiac alebo o dva mesiace“.

Zdroj: theverge.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

bulvar reakcia na: WhatsApp bude použiteľný až pre štyri zariadenia a pribudnú miznúce správy

11.6.2021 01:06
iba, nie az!
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať