ESET_122023 ESET_122023 ESET_122023

Xiaomi prichádza s vylepšenou verziou fitnes náramkov Xiaomi Smart Band 7 s NFC a bezkontaktnými platbami

Tlačové správy
0

Svetovo najpredávanejšia séria fitnes náramkov Xiaomi Smart Band 7 aktuálne prichádza vo vylepšenej verzii s funkciou NFC a možnosťou bezkontaktných platieb, čo z nej robí ešte viac univerzálneho pomocníka pre aktívnych ľudí.

Športovo založení používatelia a aj tí, ktorí chcú mať prehľad o rôznych aspektoch svojho tela si Xiaomi Smart Band 7  vybrali pre veľký a prehľadný 1,62" AMOLED displej s vysokým rozlíšením 192 x 490 pixelov. Ponúka tak o 25 % väčšiu zobrazovaciu plochu s lepšou viditeľnosťou v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Nechýba podpora Always On Display.

  

Náramok Smart Band 7 NFC podporuje až 120 športových režimov s personalizovanými fitnes cieľmi a plejádou senzorov. Napríklad na meranie maximálneho množstva kyslíka VO₂, ktoré môžu používatelia využiť počas cvičenia či monitorovanie spánku a srdcovej frekvencie, ako aj saturáciu kyslíka SpO₂.

Pre čo najefektívnejšiu personalizáciu má Xiaomi Smart Band 7 NFC na výber viac ako 100 ciferníkov a tucty farebných silikónových remienkov s antibakteriálnym povrchom. Batéria poskytuje výdrž až 14 dní v pohotovostnom režime a náramok zvláda odolnosť voči vode 5 ATM.

Vynovený bol aj čipset náramku, ktorý umožňuje efektívnejšie a rýchlejšie meranie športových výkonov a tiež plynulejší pohyb vo vynovenom grafickom prostredí s detailnejšími informáciami na displeji.

Najnovšia verzia podporuje rozprávanie sa s asistentkou Amazon Alexa a po novom je pripravená aj na bezkontaktné platby. Xiaomi Pay budú podporovať aj ďalšie vybrané slovenské banky.

Xiaomi Smart Band 7 NFC sú k dispozícii od 17.4.2023 na www.mi-store.sk a prostredníctvom oficiálnych kanálov Xiaomi za odporúčanú maloobchodnú cenu 64,90 EUR.

Hmotnosť

13,5 g (bez remienka)

Displej

1,62“ AMOLED, 500 nitov

Rozlíšenie

192 x 490

Pamäť

8 MB RAM, 128 MB Nand flash

Konektivita

Bluetooth 5.2

Batéria

180 mAh, nabitá do 2 hodín

Odolnosť

5 ATM

Senzory

Akcelerometer, gyroskop, PPG senzor, senzor tepu srdca, SpO2 senzor, VO2 senzor

Cena

64,90 EUR

 

Zobrazit Galériu

Xiaomi

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať