CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

Zvýšte doživotne svoju produktivitu s Microsoft Office 2021 od 17 € a Windows 11 od 10 € v letnom výpredaji Godeal24

0

Na trhu existuje veľa kvalitných bezplatných kancelárskych nástrojov, avšak existuje dôvod, prečo si podniky stále viac vyberajú Microsoft Office. Tento popredný platený kancelársky balík zahŕňa niektoré z najvýkonnejších programov na svete a práve teraz ho môžete získať so špeciálnou zľavou. Godeal24 spúšťa letný výpredaj balíkov Microsoft Office a operačného systému Windows za zvýhodnenú cenu. Môžete si vyzdvihnúť doživotnú licenciu na Microsoft Office Professiona l 2021 za iba 28,75 € (reg. 299 € ) s kódom “ GG62 ” práve teraz. Toto vydanie balíka Microsoft Office vám poskytuje doživotný prístup k programom Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher a Access. Ide o kompletný súbor nástrojov, ktoré vám pomôžu efektívne pracovať na prakticky akomkoľvek projekte. Bez ohľadu na to, či ste grafický dizajnér, dátový analytik, predajca alebo akýkoľvek iný profesionál, Office vám pomôže s organizáciou, zefektívnením komunikácie, podporou vašej kreativity a ďalšími aspektmi vašej práce. Ak nepotrebujete všetky doplnky a rozšírenia, pozrite si túto ponuku na MS Office 2019 Pro fessional  za len 20 €, ktorá zahŕňa všetky rovnaké funkcie okrem Teams.

Najlepšia hodnota! 62% zľava na Microsoft Office! (Kód kupónu "GG62")

Aktualizácia na najnovší operačný systém je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať váš počítač bezpečný a získať najefektívnejšie nástroje na prácu. S Windows 11 Professional budete pripravení dosiahnuť svoje produktívne ciele a zabezpečenie. Práve teraz je k dispozícii za jednu z najnižších cien na trhu, len 13,55 € (bežná cena 199 €) na Godeal24. Jednou z najzaujímavejších noviniek v systéme Windows 11 Pro je Copilot AI, inteligentný asistent navrhnutý na efektívne navigovanie počítačom, optimalizáciu úloh a rýchly prístup k potrebným informáciám.

Obrovská zľava na OS Windows: (kód kupónu "GG50")

 

Získajte cenovo výhodné balíky so 62 % ZĽAVOU (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Veľkoobchodné ponuky, bezkonkurenčné ceny!

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Na Godeal24 môžete ušetriť čas a peniaze s výhodnými licenciami od Microsoftu, významným softvérom pre IT bezpečnosť a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte operačný systém Windows a MS Office za nekonkurenčné ceny. Digitálny nákup na Godeal24 je bezproblémový - softvér vám doručia priamo na e-mail len niekoľko sekúnd po zakúpení. S vysokým hodnotením 98 % na TrustPilot a nepretržitou 24/7 odbornou technickou podporou môžete byť istí kvalitou produktov, ktoré kupujete.

Godeal24 garantuje 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis, aby ste mohli bezstarostne využívať váš produkt!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať