SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

Zvýšte svoju produktivitu doživotným balíkom Microsoft Office 2021 od 17 € a Windows 11 len od 10 € na Godeal24

0

Či už plánujete kúpiť nový notebook, alebo si chcete nastaviť maximálnu funkčnosť pre školu, prácu či domácu kanceláriu, prístup k balíku Microsoft Office a Windows je dnes často nevyhnutnosťou. Momentálne môžete získať doživotné licencie na Microsoft Office a Windows v špeciálnej akcii k 4. výročiu výpredaja Godeal24.  Môžete získať doživotnú licenciu na Microsoft Office Professional 2021 len za 27,25 € (bežná cena 299 €). To znamená, že môžete tvoriť, organizovať, počítať, komunikovať a oveľa viac, a to všetko bez mesačných poplatkov za predplatné, aké by ste platili pri Microsoft 365. Táto licencia pre Windows zahŕňa Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher a Access – všetky dôležité nástroje, ktoré potrebujete na úspech v digitálnom svete.  Okrem toho je k dispozícii aj MS Office 2019 Pro fessional za najnižšiu cenu tohto roka – len 19,99 € za doživotné používanie, čo je výhodné pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet. Po nákupe získate okamžité stiahnutie a doručenie balíka na jeden počítač, pričom sú zahrnuté aj doživotné aktualizácie.

Získajte Microsoft Office so zľavou 90 % z pôvodnej ceny .

Máte už dosť svojho pomalého počítača? Nemusíte nutne kupovať nové zariadenie, stačí aktualizovať svoj operačný systém na najnovší od spoločnosti Microsoft: Windows 11 Professional! Na Godeal24 ho môžete získať len za 13,25 € (bežná cena 199 €). Windows 11 Pro je najnovší a najpokročilejší operačný systém od Microsoftu. Jedným z hlavných dôvodov na prechod na tento systém je prepracované používateľské rozhranie s futuristickým vzhľadom. Ešte väčším dôvodom je však nový Windows Copilot s generatívnymi obsahovými schopnosťami. Nepremeškajte príležitosť získať najnovší a najlepší operačný systém od Microsoftu!

Časovo obmedzené! Originálne kľúče Windows kúpite už od 6 €

 

Získajte cenovo výhodné balíky so zľavou 62 % (kód kupónu " GG62 ")

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu " GG50 ")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete .

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať