SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

ABRA Flexi: Tesla medzi podnikovými informačnými systémami

0

Špeciálny projekt

Tak ako Tesla predstavuje špičku v oblasti elektromobilov, ABRA Flexi je benchmarkom pre moderné podnikové informačné systémy.

SAMSUNG 07M Advertisement

Výkon a dostupnosť

Teslu oceňujú vodiči pre jej vysoký výkon, dojazd, výnimočné zrýchlenie a rozsiahlu výdrž batérie vo svojej kategórii. Podobne aj ABRA Flexi ponúka vysoký výkon medzi krabicovými podnikovými informačnými systémami. Beží v cloude, vďaka webovému rozhraniu je responzívny na všetkých zariadeniach, nielen na mobiloch, a vyriešite v ňom digitálne účtovníctvo, sklady, fakturáciu, nákup, predaj a získate reporty na riadenie firmy. A k tomu ABRA Flexi pripojíte vďaka API k vášmu e-shopu a ďalším aplikáciám, ktoré medzi sebou komunikujú v reálnom čase, takže sa vždy rozhodujete na základe aktuálnych dát.

Technologický pokrok

Tak ako je spoločnosť Tesla priekopníkom v oblasti technológií a inovácií elektromobilov, ABRA Flexi je pionierom na poli technológií REST API v oblasti účtovníctva a informačných systémov. Okrem toho ponúka plnofunkčné webové rozhranie, ktoré umožňuje pracovať v systéme kedykoľvek a kdekoľvek.

Dizajn a kvalita

Autá Tesla sa vyznačujú moderným a estetickým dizajnom, ktorý ich odlišuje od konkurencie. Estetický a moderný dizajn má aj systém ABRA Flexi. Systém ponúka používateľsky prívetivé rozhranie s možnosťou prispôsobenia rozloženia obrazovky pomocou funkcie drag-and-drop. Používateľské pohodlie a efektívnu prevádzku ďalej zvyšuje ľahká automatizácia rutinných úloh.

Integrácie prostredníctvom rozhrania API

Podobne ako sieť nabíjačiek Supercharger na rýchle a pohodlné nabíjanie aj ABRA Flexi spája vďaka rozhraniu API rozsiahlu sieť užitočných firemných aplikácií. Na ľahkú integráciu má pripravených viac ako 200 doplnkov. Uľahčuje integráciu s platformami e-commerce (e-shopmi), platobnými bránami, aplikáciami na vyťažovanie dát z primárnych dokladov pomocou AI alebo logistickými aplikáciami. Vďaka tomu sa firmy môžu ľahko prispôsobiť zmenám na trhu a rozšíriť svoje operačné ekosystémy.

Inovácie v oblasti riadenia zákazníkov

Tesla určuje trendy v oblasti autonómneho riadenia a ergonómie. Inovatívne spoločnosti hľadajú v systéme ABRA Flexi rozhranie API a prepojenie s inými systémami alebo  aplikáciami, ktoré si programujú pre svojich dodávateľov, zákazníkov, predajcov alebo servis, či sú dostupné na trhu. Svoj pracovný ekosystém budujú z najlepších aplikácií na trhu. Príkladom sú spoločnosti ako Powerlogy, Gymbeam, Dulcia alebo Takoy.

Komunita a podpora

Podobne ako Tesla aj ABRA Flexi má veľkú a oddanú komunitu používateľov a vývojárov. Táto sieť aktívne zdieľa svoje skúsenosti, prepája rôzne systémy, vytvára vlastné aplikácie alebo rieši zaujímavé témy v oblasti e-commerce, business intelligence a AI, čím vytvára podporné a inovatívne prostredie.

Aktualizácie softvéru

Tesla pravidelne cez Wi-Fi aktualizuje svoj softvér, čím zlepšuje jeho funkčnosť bez potreby fyzickej návštevy servisu. Podobne aj aktualizácie systému ABRA Flexi sa vykonávajú v cloude bez obmedzenia práce používateľa. Môžete pracovať z ľubovoľného zariadenia a kdekoľvek, aj keď sa vaša Tesla nabíja.

Výhľad do budúcnosti

Pokračujúce investície spoločnosti Tesla do výskumu a vývoja signalizujú sľubnú budúcnosť pre ešte lepšie a pokročilejšie modely vozidiel. Spoločnosť ABRA Software podobne investuje veľké prostriedky do vývoja nových technológií. Už viac ako 30 rokov patrí medzi lídrov na trhu v kategórii systémov ERP. Disponuje veľkým vývojovým a testovacím tímom a s podporou spoločnosti Elvaston rozširuje svoju pôsobnosť v celej Európe.

ABRA Flexi nie je len softvér, je to hnacia sila pre podniky pripravené na inovácie a moderné riadenie. Je to viac ako nástroj – je to motor, ktorý poháňa vašu spoločnosť rovnako ako Tesla budúcnosť dopravy.

 

Zobrazit Galériu

ABRA

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať