AERIUM AOVO PRO: Najlepšia kolobežka na cestovanie do školy

Technológie
0

Špeciálny projekt

Chcete elektrokolobežku, ktorá vám uľahčí nepríjemnosti spojené s rannou tlačenicou v MHD, nepripraví vás o ušetrené peniaze a nepokazí vám imidž pred vašimi kamarátmi? My o jednom modeli vieme a dnes si ho podrobne predstavíme!

Je ním mestská elektrokolobežka AERIUM AOVO PRO, ktorá je vďaka výhodnej cene a praktickým funkciám pre študentov ako stvorená. V čom spočíva jej kúzlo?

Elektrokolobežka AERIUM AOVO PRO v číslach

Výrobca AERIUM do modelu AOVO PRO ukryl motor s ideálnym výkonom 350 W – vo svojej cenovej kategórii patrí k najvýkonnejším elektrokolobežkám. Dosahuje rýchlosť až 31 km/h a zvládne prejsť vzdialenosť až 35 km na jedno nabitie.

Tak ako je to aj pri ďalších modeloch, aj pri AERIUM AOVO PRO závisí maximálny dojazd na vašej váhe a členitosti terénu na trase, výrobca tak uvádza dojazd 25–35 km. Čo je ale obrovským pozitívom tejto elektrokolobežky, je jej nosnosť 120 kg, čo nie je vždy štandardom.

Každopádne platí, že s touto elektrokolobežkou ľahko dôjdete do školy a späť bez nutnosti nabíjania počas dňa. Plné nabitie batérie dosiahnete približne za päť hodín.

Praktickosť nadovšetko

Elektrokolobežky ako také sú praktické už len tým, že nevyžadujú parkovacie miesto. Odpadáva vám tak otravné krúženie nielen na školskom parkovisku.

Elektrokolobežka AERIUM AOVO PRO je navyše skladacia - má jednoduchý systém, vďaka ktorému ju ľahko prenesiete, kam budete potrebovať. Zložená sa zmestí napríklad pod posteľ, do skrine, ale v prípade nutnosti napríklad aj do MHD. A veľmi sa pri tom nenadriete, s hmotnosťou 12,5 kg rozhodne patrí skôr medzi ľahšie modely na trhu.

Užitočný je aj malý, ale prehľadný displej, ktorý počas jazdy zobrazuje dôležité informácie, ako je rýchlosť či úroveň batérie. Pre vašu bezpečnosť je elektrokolobežka vybavená LED svetlami, čo vám umožní bez problémov cestovať aj po zotmení.

Tiež nemôžeme zabudnúť na jej vodoodolnosť. Pokiaľ vás po ceste prekvapí dážď alebo pár kaluží, nebude to pre AERIUM AOVO PRO žiadny problém.

Čo z nej robí najlepšiu voľbu pre študentov?

Čo trápi všetkých študentov? Prvé miesta v rebríčku zaberajú financie a imidž. Chceme vyzerať dobre, lenže je ťažké si na to so svojimi súčasnými príjmami našetriť. A vymýšľať rozumné argumenty, prečo by vám rodičia mali prispieť, dá tiež niekedy veľa práce.

Elektrokolobežka AERIUM AOVO PRO patrí k tým najlacnejším modelom na trhu. Keď sa bližšie pozriete na jej parametre, nemožno poprieť, že pomer cena/výkon je viac než priaznivý. Rozhodne teda neplatí, že najlacnejšie kolobežky sú automaticky najmenej výkonné.

A pokiaľ sa na ňu pozrieme z hľadiska imidžu, nevidíme nič, čo by jej uberalo na kráse. Čierny dizajn s červenými detailmi pôsobí príjemne sofistikovaným dojmom, oceňujeme drobný, ale napriek tomu prehľadný displej a nenápadne zabudované predné svietidlo aj zadné výstražné svetlo.

V dnešnej dobe smartfónov je pozitívom aj SMART aplikácia, ktorú s elektrokolobežkou jednoducho prepojíte pomocou Bluetooth. V aplikácii môžete upravovať maximálnu rýchlosť kolobežky či sledovať najazdené kilometre a stav batérie.

Čo si ale ceníme najviac, je možnosť kolobežku uzamknúť. V prípade, že vám s ňou niekto bude chcieť manipulovať, ozve sa výstražný signál, ktorý vás na to upozorní, čo sa hodí predovšetkým vo chvíľach, keď ju nemáte pod dohľadom.

Kde elektrokolobežku AERIUM AOVO PRO zoženiete?

Kde vlastne môžete túto praktickú elektrokolobežku zakúpiť? Môžete využiť priamo e-shop Aerium, ktorý je zároveň aj zakladateľom značky AERIUM a oficiálnym dovozcom tohto modelu. Okrem praktických produktov sa môže pochváliť kvalitným záručným a pozáručným servisom a má k dispozícii aj potrebné náhradné diely.

Dôležité informácie sa môžete dozvedieť aj cez dobre fungujúcu technickú podporu, kde vám technici poradia s akoukoľvek nejasnosťou. Vďaka pravidelným akčným ponukám navyše máte istotu skutočne priaznivej ceny.

Zdroj obrázkov: Aerium.sk

Zobrazit Galériu

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať