SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

AI vytvorila upútavku na film Terminátor ako z 50. rokov

Výskum a vývoj
1

Na YouTube sa objavil trailer filmu Terminátor, ktorý vytvorila umelá inteligencia a ktorého dej sa odohráva v 50. rokoch minulého storočia. Youtuber Abandoned Films nahral koncepčné video, ktoré svojím prostredím v pozadí presne zobrazuje danú éru.

Verzie AI postáv vrátane Terminátora (Arnold Schwarzenegger), Sarah Connor (Linda Hamilton) a Kylea Reesa (Michael Biehn) bez problémov zapadajú do štýlu 50. rokov. Trailer však naberá temný spád, keď Terminátor predvádza násilné scény a jadrové výbuchy. Tento kontrast medzi chaosom a pokojnou érou Elvisa Presleyho a Jamesa Deana prispieva k desivej atmosfére.

Fanúšikovia boli na mrazivý charakter videa upozornení a získalo prevažne pozitívne ohlasy. Niektorí ho dokonca prirovnávajú k britskému televíznemu seriálu Thunderbirds zo 60. rokov minulého storočia. Abandoned Films vytvoril podobné koncepčné videá s využitím technológie umelej inteligencie aj pre iné filmy, ako napríklad The Walking Dead, Robocop, Shrek, Star Wars a Warcraft.  

Zdroj: looper.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Geniustermivotrelec reakcia na: AI vytvorila upútavku na film Terminátor ako z 50. rokov

22.6.2024 10:06
Videl som Walking,aj tie ineveci,dasa,ale uraza asi kazdeho s ikve netykve,ked v mizernom zetkovom ,,filme,,, kde sa trapia vcelku dobrí herci s pridrb....m ,tupym,chorým scenarom,na konci vyzneju dve mimoriadne kraviny uplne zosrotujuc cele to filmove hov... Ako ked raketka velkosti detskej petardy na Silvestra,nesena akymsi ,,úzasnym ,,dronom,znici podzemny komplex schopný uz na prvy pohlad laika, odolat atomovej bombe.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať