SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement SAMSUNG 072024 Advertisement

Ako lacno aktivovať Windows 10/11 a Office 2021? Začína od 7 € na Godeal24

0

Microsoft Office používajú firmy, školy a jednotlivci na celom svete a často sa považuje za predvolený, pokiaľ ide o aplikácie na zvýšenie produktivity. Napríklad Microsoft Word je priemyselným štandardom, pokiaľ ide o spracovanie textu. A v prípade tabuliek ponúka Microsoft Excel vyššiu úroveň funkčnosti, než akú bežne nájdete v Tabuľkách Google. K dispozícii je tiež Microsoft PowerPoint na vytváranie prezentácií, Microsoft Outlook na e-maily a plánovanie a Microsoft Access na správu databázy. Tieto aplikácie sú štandardom pre produktivitu domácej kancelárie už dlhú dobu, no nie sú vždy súčasťou vášho zariadenia a získanie vlastného prístupu môže stáť viac, než si myslíte. Teraz stojí výpredaj softvéru Godeal24, Office 2021 Professional Plus len 13,05 €/PC, čo je až 90 % zľava v porovnaní s oficiálnou cenou spoločnosti Microsoft 439,99 $!

Časovo obmedzená akcia: Originálny MS Office 2021 od 13,05 €!

Bezpečný a originálny Windows 10 Professional si môžete kúpiť na Godeal24 za 7,25 € a upgradovať na Windows 11 Professional zadarmo! Microsoft začal vylepšovať systém Windows 12 a s výhodou technológie umelej inteligencie OpenAI je systém Windows 12 a kancelársky softvér inteligentný.

Časovo obmedzený predaj: Originálny Windows 10 a Windows 11 za najlepšiu cenu!

Získajte svoj cenovo výhodný balík ešte dnes!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (Kód kupónu "GG50")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte viac nástrojov >>>

V Godeal24 môžete ušetriť veľa času a peňazí so zľavnenými licenciami Microsoftu, významným softvérom pre bezpečnosť IT a ďalšími počítačovými nástrojmi. Získajte OS Windows a MS Office za bezkonkurenčnú cenu. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!
Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať