SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement SAMSUNG_092022 Advertisement

Aplikácia naskenuje rozhádzané kocky lego a navrhne, čo si z nich môžete postaviť

0

Ak máte kopu kociek lego a potrebujete nápady, čo z nich postaviť, možno vám príde vhod Brickit. Táto šikovná aplikácia využíva výkonnú kameru s umelou inteligenciou na rýchle naskenovanie vašich kociek lego a potom navrhne zábavné projekty, ktoré môžete zostaviť z toho, čo máte k dispozícii.

Po stiahnutí bezplatnej aplikácie stačí rozložiť svoje kocky na zem tak, aby boli viditeľné všetky kúsky. Potom spustíte AI kameru v Brickit a nasmerujete ju na lego zhora. Aplikácia pomocou strojového učenia rýchlo naskenuje scénu a rozpozná čo najviac kociek. Keď aplikácia dokončí inventarizáciu vašej zbierky, vypracuje pre vás zoznam nápadov, čo všetko by ste mohli vytvoriť z kociek, ktoré máte na dosah ruky. Keď sa rozhodnete pre nejaký nápad, aplikácia vám dokonca ukáže, ktoré tehličky z vašej kopy budete potrebovať.

A ak ste už premenili nápad na realitu, Brickit vám umožní dielo vyfotografovať a zdieľať ho so svojimi priateľmi. Aplikácia nemá vzťah k spoločnosti Lego, vytvorili ju nadšenci. Momentálne je k dispozícii pre iOS prostredníctvom Apple App Store a spustenie verzie pre Android je naplánované na jeseň 2021.

Zdroj: petapixel.com.

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať