NICEBOY_072021 NICEBOY_072021 NICEBOY_072021

CES 2020: ASUS zbieral ocenenia za inovácie

0

Produkty značiek ASUS a ASUS Republic of Gamers (ROG) získali 11 ocenení CES® 2020 Innovation Awards. Medzi ocenené ASUS produkty patria ZenBook Pro Duo, ZenFone 6, ZenBook 15, ZenBook Flip 15 a ProArt Display PA32UCG. ROG uspel s produktami ROG Phone II, ROG Strix SCAR III, ROG Strix Arion a ROG Kunai Gamepad. 

CES Innovation Awards je každoročné udeľovanie ocenení produktom, ktoré vynikajú svojim dizajnom. Ocenenia sa odovzdávajú v 28 kategóriách, pričom výhercov volí porota, ktorá pozostáva z dizajnérov, inžinierov a technologických novinárov. Jednotlivé produkty sú posudzované z hľadiska dizajnu, funkcionality, atraktivity pre spotrebiteľov a porovnania s konkurenciou.

Produkty s ocenením CES 2020 Innovation Awards

ASUS ZenBook Pro Duo
ASUS ZenBook Pro Duo je vybavený širokouhlým druhým displejom ScreenPad™ Plus, ktorý prináša úplne nové možnosti multitaskingu. 14-palcový ScreenPad Plus má rozlíšenie 4K a prirodzene dopĺňa 15,6-palcový 4K UHD OLED HDR dotykový displej. Výkon zabezpečuje procesor 9. generácie Intel® Core™, 32 GB RAM, grafická karta NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 a rýchle úložisko až do 1 TB PCIe® 3.0 x4 SSD.

ASUS ZenFone 6
ZenFone 6 prináša dizajn s displejom na celú prednú stranu a bez rušivých elementov, ako je výrez či diera v obrazovke. Tento dizajn je možný vďaka duálnemu fotoaparátu Flip Camera, ktorý sa vďaka zabudovanému krokovému motorčeku dokáže pretočiť zo zadného fotoaparátu na selfie fotoaparát. ZenFone 6 ponúka 6,4-palcový NanoEdge displej, 5000 mAh batériu, procesor Qualcomm Snapdragon™ 855, duálne stereo reproduktory, 3 sloty pre SIM karty a pamäťovú kartu a 3,5 mm jack. 

ASUS ZenBook 15
ZenBook 15 je jeden z najmenších notebookov na svete, za čo vďačí svojmu takmer bezrámikovému NanoEdge displeju. Vo výbave má aj trackpad ScreenPad 2.0, ktorý umožňuje efektívnejší multitasking, najnovší procesor až do 10. generácie Intel® Core™ i7 a výkonnú grafickú kartu NVIDIA® GeForce® GTX 1650. Vďaka PCIe SSD úložisku a až 16 GB RAM je ZenBook 15 vhodný na tvorbu komplexných dokumentov, spracovanie dát či editáciu fotiek a videa. 

ASUS ZenBook Flip 15
Konvertibilný ZenBook Flip 15 je navrhnutý, aby bol všestranný, výkonný a  prenosný. Jeho bezrámikový NanoEdge displej ponúka pomer obrazovky k telu na úrovni 90 %, rozlíšenie 4K UHD a verné zobrazenie farieb vďaka technológii PANTONE Validated. ZenBook Flip 15 je konvertibilný notebook, ktorý je možné využívať v štyroch režimoch: v režime notebooku, stojana, stanu a v tabletovom režime. Nový ScreenPad™ 2.0 funguje ako interaktívny dotykový displej, ktorý je umiestnený v touchpade, čím zvyšuje produktivitu a multitasking. ZenBook Flip 15 poháňa najnovší procesor Intel® Core™ i7, grafická karta NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Max-Q, až 16 GB RAM a rýchle PCIe® SSD úložisko.

ProArt Display PA32UCG
ASUS ProArt Display PA32UCG je jeden z prvých profesionálnych 32-palcových 4K displejov na svete. Ponúka 1152 zón podsvietenia a až 120 Hz variabilnú obnovovaciu frekvenciu. Monitor podporuje všetky dôležité HDR štandardy, ako je Dolby Vision, HLG a HDR10 a ponúka široký farebný gamut vo farebných priestoroch DCI-P3, Adobe RGB, sRGB, Rec 709 a Rec 2020. 

ROG Phone II
ROG Phone II využíva procesor Snapdragon™ 855 Plus, 12 GB RAM a 6000 mAh batériu. V jeho výbave sa tiež nachádza chladiaci systém GameCool II a 120 Hz/1 ms AMOLED 10-bitový HDR displej s iba 49 ms odozvou na dotyk, ktorý poskytuje ideálny zážitok z mobilného hrania. ROG Phone II je od základu navrhnutý špeciálne pre hráčov, čomu zodpovedá viacero herných funkcií a bohaté voliteľné príslušenstvo – TwinView Dock II, ovládač ROG Kunai Gamepad a dokovacie stanice WiGig Display Dock Plus a Mobile Desktop Dock.

ROG Strix SCAR III
ROG Strix SCAR III je navrhnutý pre hráčov elektronických športov. Ponúka špičkový hardvér a pokročilé chladenie a tiež aj 300 Hz displej – najrýchlejší na svete v kategórii notebookov. Funkcie ako ROG Keystone a Aura Sync umožňujú hráčom prispôsobiť si ich počítač a grafická karta až do NVIDIA® GeForce RTX™ 2070 využíva naplno potenciál rýchleho displeja. Inteligentné chladenie a funkcia ROG Boost umožňujú pretaktovanie grafickej karty až do 1540 MHz pri 115 W. Strix SCAR III využíva najnovší procesor Intel Core i9-9880H s frekvenciou až 4,1 GHz na jedno jadro. 8 jadier v kombinácii s až 32 GB DDR4-2666 pamäťou umožňujú hráčom súbežne hrať, chatovať aj streamovať.

ROG Strix Arion
ROG Strix Arion je prvý obal na SSD úložisko na svete so svetelnými efektami ASUS Aura Sync RGB. Obal je určený pre M.2 NVMe SSD úložiska formátu od 2230 do 2280 a ponúka USB-C™ 3.2 Gen 2 konektivitu s rýchlosťami až do 10 Gbps. 

ROG Kunai Gamepad 
Modulárny ROG Kunai Gamepad prináša najlepší zážitok z mobilného hrania a to bez ohľadu na to, či hráte na smartfóne alebo na externom displeji.

Zobrazit Galériu

Produkcia s.r.o.

Všetky autorove články
Asus súťaž technika smartfon displej dizajn pocitac notebook

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať