PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Cestovateľ v čase chce na YouTube dokázať, že v roku 2075 bude Los Angeles pod vodou

3

Na prelome rokov populárny kanál YouTube s názvom ApexTV, ktorý má viac ako 1,1 milióna odberateľov, zverejnil video od údajného cestovateľa v čase, ukazujúce obraz Los Angeles z budúcnosti o 55 rokov neskôr. Tvár osoby je rozmazaná a hlas zmenený. Aj ruky človeka sú z nejakého dôvodu zakryté rukavicami a fotografia zobrazujúca rok 2075 je podozrivá. No video je aj tak zábavné, a ak máte 17 minút času, oplatí sa ho pozrieť.

Cestovateľ v čase je muž menom Kasper, v ApexTV bol predstavený už v máji, keď povedal, že mesto Los Angeles bude do roku 2063 pokryté vodou a on ukáže o tom fotografické dôkazy. Teraz predviedol svoj dôkaz, ktorý však vyvoláva skepticizmus. Kasper tvrdí, že jeho cestovanie v čase je nielenže skutočné, ale deje sa všade okolo nás, hoci väčšina ľudí nemá potuchy o tajných technológiách.

Ďalej uvádza, že technológia umožňujúca cestovanie v čase bude predstavená verejnosti v roku 2028 a že v roku 2021 bude uvoľnená čipová technológia, ktorá umožní ľuďom žiť dlhšie. Iná technológia zasa ponúkne ľuďom možnosť nahrávať svoje mozgy na internet. Pokiaľ ide o L.A. pod vodou, Kasper to považuje za dobrú vec, pretože mesto bude ďalej existovať, obklopené vzduchovou bublinou. A ak Kasperovi neveríte (čo je vcelku vhodné), hovorí, že je pripravený ukázať vám ešte viac dôkazov z budúcnosti.

Zdroj: dailydot.com.

Redakcia

Všetky autorove články
YouTube internet web online buducnost

3 komentáre

Jebe vám? reakcia na: Cestovateľ v čase chce na YouTube dokázať, že v roku 2075 bude Los Angeles pod vodou

17.7.2020 13:07
Jebe vám? To nejaký aprílový žart alebo si redakcia časopisu nechala odstrániť sivú hmotu?
Reagovať

Benatky? reakcia na: Cestovateľ v čase chce na YouTube dokázať, že v roku 2075 bude Los Angeles pod vodou

7.1.2020 08:01
A benatky budu za vodou.
Reagovať

Vážne? reakcia na: Cestovateľ v čase chce na YouTube dokázať, že v roku 2075 bude Los Angeles pod vodou

6.1.2020 01:01
Vážne veríte takýmto klamstvám? Však nieje prvý ani posledný. Sklamali ste ma, čakám od vás väčšiu úroveň ako takéto sračky a reklamy na stránky, ktoré predávajú "legitimné" licenčné kľúče na Windows či iné programy.Mám predplatený časopis a čakám od vás(aj si myslím že to dokážete) legitímnešie správy.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať