SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Creative Live! Cam Sync V3: Ukradni scénu v rozlíšení 2K QHD

Tlačové správy
0

Spoločnosť Creative Technology dnes predstavila Creative Live! Cam Sync V3, svoju najnovšiu digitálnu webkameru kompatibilnú s UVC, ktorá vyniká kvalitou rozlíšenia 2K QHD (2560 x 1440) a 4-násobným digitálnym priblížením v balíku plug-and-play - ide o riešenie, ktoré je vhodné na videohovory v práci alebo jednoducho na stretnutia s blízkymi.

  

Creative Live! Cam Sync V3 postaví používateľov pod tento hviezdny reflektor.

Creative Live! Cam Sync V3 je všetko, čo si človek od webovej kamery želá. Používatelia si môžu vychutnať nielen krištáľovo čistý obraz s kvalitou rozlíšenia 2K QHD, ale vďaka 4-násobnému digitálnemu zoomu si môžu flexibilne prispôsobiť obraz na dôverné rozhovory alebo búrlivé skupinové stretnutia. Webkamera je navyše plne nastaviteľná s možnosťou horizontálneho otáčania o 360 o a nakláňania o 30°, pričom objektív ponúka zorné pole až 95o. Pokročilé nastavenia, ako je jas/kontrast, vyváženie bielej a kompenzácia protisvetla, možno jemne doladiť aj pomocou aplikácie Creative (k dispozícii na PC). Všetko a všetci môžu byť premietaní vo vizuálnej harmónii, pričom zostanú jasne zaostrení. Integrovaná krytka objektívu v prípade potreby ľahko ochráni vaše súkromie aj s bonusom, že sa na ňu nepráši. Kompaktná univerzálna montážna doska na statív sa zmestí na všetky notebooky, stolové monitory alebo dokonca statívy.

 

Táto webová kamera má aj zvukové schopnosti, ktoré sa vyrovnajú jej vizuálnym schopnostiam - dva zabudované všesmerové mikrofóny zachytávajú reč jasne a presne. Pomocou aplikácie Creative môžu používatelia získať prístup k súprave SmartComms Kit, ktorá zvuk ešte viac vylepšuje - funkcia NoiseClean-out účinne redukuje hluk z pozadia, takže sa eliminujú nežiaduce rušivé vplyvy, ako sú zvuky lietadla alebo vysávača; funkcia VoiceDetect automaticky stlmí a vypne mikrofón pre pohodlie používateľa. Creative Live! Cam Sync V3 je jednoducho ideálna webová kamera, ktorá vyzerá dobre a znie skvele pri každej príležitosti.

Ceny a dostupnosť

Creative Live! Cam Sync V3 má cenu 69,99 EUR a je k dispozícii v online obchode Creative.

Pre viac informácií o Creative Live! Cam Sync V3 navštívte stránku creative.com/LiveCamV3.  

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať