SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Creative Zen Air: Štýlové, ľahké a cenovo dostupné

Tlačové správy
0

Najnovšie bezdrôtové slúchadlá so skvelým zvukom, dlhou výdržou batérie a funkciou kontroly hluku ponúkajú štýl a funkčnosť za rozumnú cenu.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila uvedenie slúchadiel Creative Zen Air s novým dizajnom v tvare tyčiniek a s vreckovým nabíjacím puzdrom, ktoré je ľahké a zároveň štýlové. Tieto skutočne bezdrôtové slúchadlá dokážu byť viac ako len štýlové, sú vybavené šikovnými funkciami na reguláciu hluku, ako je aktívne potláčanie hluku a režim okolia pre bezproblémový zážitok z počúvania. Napriek kompaktným rozmerom dokážu slúchadlá Creative Zen Air zabezpečiť celkovú dobu prehrávania až 18 hodín a až 6 hodín prehrávania na jedno nabitie. V spojení s 10 mm neodymovými meničmi, pripojením Bluetooth® 5.0 a certifikovanou odolnosťou voči potu IPX4 sa Creative Zen Air skutočne dajú označiť ako ideálne skutočne bezdrôtové slúchadlá do uší vhodné pre každého.


Creative Zen Air sú príjemné do uší  a sú skvelým spôsobom, ako posilniť skutočný zážitok z bezdrôtového počúvania.

Vylaďte si svet

Creative Zen Air ponúkajú používateľom lepší zážitok z počúvania vďaka funkcii aktívneho potlačenia hluku (ANC), ktorá pomáha odfiltrovať nežiaduce zvuky z okolia, aby sa používatelia mohli sústrediť - či už v kancelárii počas dôležitého konferenčného hovoru, alebo pri počúvaní obľúbených skladieb na cestách bez akéhokoľvek rušenia.

Jednoduchým ťuknutím na slúchadlá sa používatelia môžu ľahko prepnúť do režimu okolia a pustiť dovnútra len toľko okolitého zvuku koľko potrebujú, čo sa dokonale hodí pri behu za povinnosťami alebo na túre po rušnom chodníku.

Malé, ale mocné

Creative Zen Air nevážia takmer nič, iba 46 g, ale dokážu poskytnúť poriadny zvuk vďaka 10 mm neodymovým meničom, ktoré sa môžu pochváliť čistými výškami a vyváženými stredmi, čím vytvárajú vysokokvalitný zvukový výkon, ktorý výrazne prevyšuje jeho cenu.

Sú tiež vybavené 4 mikrofónmi, ktoré ponúkajú lepšie snímanie hlasu a zabezpečujú jasnejšiu komunikáciu, takže používatelia môžu kedykoľvek a kdekoľvek bezproblémovo a nerušene telefonovať.

Najnovšie skutočne bezdrôtové slúchadlá navyše ponúkajú až 18-hodinovú výdrž batérie a až 6 hodín prehrávania na jedno nabitie, aby splnili všetky potreby používateľa - či už pri dochádzaní do práce, cvičení alebo len na krátkej prechádzke. Na bezstarostné a rýchle nabíjanie môžu používatelia jednoducho umiestniť nabíjacie puzdro na bezdrôtovú nabíjaciu podložku kompatibilnú so štandardom Qi. Spolu s pripojením Bluetooth® 5.0 a certifikovanou odolnosťou voči potu IPX4 je Creative Zen Air dokonalým každodenným spoločníkom.

SXFI READY Priestorový holografický zvuk

Creative Zen Air budú podporovať pripravované zariadenia SXFI READY (napr. inteligentné televízory, počítače a mobilné zariadenia), ktoré sú vybavené oceňovanou technológiou Super X-Fi Spatial Holography, ktorá používateľom umožňuje vychutnať si priestorovú holografiu SXFI, ktorá v slúchadlách vytvára zvukovú scénu systému viacerých reproduktorov. Používatelia si môžu stiahnuť aplikáciu SXFI App a prezrieť si túto technológiu na miestnom obsahu v telefóne.

Ceny a dostupnosť

Creative Zen Air sa uvádzajú na trh za akciovú cenu 39,99 € a sú k dispozícii na Creative.com.

Viac informácií nájdete na stránke creative.com/ZenAir

O spoločnosti Creative                                                              

Creative patrí k svetovým lídrom v oblasti produktov digitálnej zábavy. Známy pre svoje zvukové karty Sound Blaster® a pre spustenie multimediálnej revolúcie, ktorého užívateľská základňa je viac ako 400 miliónov, Creative prináša digitálnu zábavu spolu so špičkovými zvukovými riešeniami, ktoré zahŕňajú prvotriedne bezdrôtové reproduktory, bezdrôtové slúchadlá, výkonné zosilňovače  a digitálne systémy domáceho kina ďalšej generácie Spoločnosť Creative pokračuje v znovuobjavení zariadení Sound Blaster prelomovými produktami Sound Blaster Roar a Sound Blaster X7, zameraných na novú generáciu mobilných sietí prepojením  s oblasťou počítačov, smartfónov a tabletov.

V roku 2016 spoločnosť Creative tiež predstavila X-Fi Sonic Carrier: úplne nový koncept hi-res audia a videa pre domácu zábavu. Táto technológia premosťuje a vylepšuje množstvo najmodernejších technológií a zábavných platforiem a zosobňuje audio zajtrajška.  

V roku 2018 spoločnosť Creative predstavila novú technológiu pre slúchadlá nazývanú Super X-Fi. Táto technológia reprodukuje zvuk systému viacerých reproduktorov v štúdiu s rovnakou autenticitou do zvuku slúchadiel. Super X-Fi ďalej používa technológiu umelej inteligencie na výpočet vlastného zvukového profilu založeného na jedinečnej antropometrii človeka. Super X-Fi získal viacero ocenení po celom svete, vrátane bezprecedentných 23 ocenení na podujatí CES 2019-2020. 

# # #

Toto oznámenie sa vzťahuje na produkty predstavené v Európe. Dostupnosť môže byť rôzna bez predchádzajúceho upozornenia a môže sa líšiť podľa miestnych špecifík a požiadaviek. Creative, logo Creative, Outlier a Sound Blaster sú ochranné známky alebo registrované ochranné známky spoločnosti Creative Technology Ltd v Singapure a/alebo ďalších krajinách. Slovné označenie a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené spoločnosťou Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie takýchto značiek spoločnosťou Creative Technology Ltd je na základe licencie. Všetky práva vyhradené.

 

 

Zobrazit Galériu

Creative

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať