Výpredaj Godeal24: Získajte Windows 10 za 6,12 € a Office 2021 za 13,05 €! Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

0

Ak si staviate nový počítač alebo upgradujete starý, Godeal24 vám môže pomôcť. Ako základ pre zostavovanie a inováciu počítačov je Windows nepostrádateľným softvérom, ktorý dokáže zabezpečiť, aby váš počítač fungoval efektívne a bezpečne, najmä ak počítač používate pre kancelárske potreby, bezpečnosť dát je obzvlášť dôležitá. Oficiálna cena Microsoft Windows 10 Pro je 199,99 $, no v predaji kancelárskeho softvéru Godeal24 stojí originálny Windows 10 Pro len 7,25 € a podporuje aj inováciu na najnovší Windows 11 Pro! Aj Office 2021 Pro môžete získať za nízku cenu. Najnovší Office 2021 len za 24,25 €! Godeal24 má nielen lacný a originálny operačný systém Windows a MS Office, ale aj ďalší praktický kancelársky softvér, ako napríklad Ashampoo PDF Pro 3, ako jeden z najpopulárnejších kancelárskych softvérov Godeal24 v minulom roku, ktorý pomáha používateľom riešiť úpravy, prezeranie, konverziu a iné súbory PDF, aj riešenie ďalších procesov je jednoduché a rýchle ako pri používaní programu Word.

Časovo obmedzený výpredaj: Špeciálny výpredaj kancelárskeho softvéru

Godeal24 uvádza na trh rôzne balíky Windows a MS Office pre používateľov, ktorí potrebujú upgradovať viacero počítačov alebo ich darovať rodine a priateľom. Spomedzi nich je najnižšia cena Windows 10 Pro len 6,12 €/PC! Dokonca aj Office 2021 Pro, ktorého oficiálna cena je 439,99 $, je v predaji kancelárskeho softvéru Godeal24 len 13,05 €/PC! Ak máte nejaké otázky počas inštalácie a používania, môžete kedykoľvek kontaktovať Godeal24!

Kúpte viac Ušetrite viac: Cenovo výhodný balík Windows a Office

62 % zľava na balíky a ďalšie balíky MS Office (kód kupónu "GG62")

Až 50 % zľava na viac Windows! (Kód kupónu "GG50")

Obchodný veľkoobchod: OS Windows a Microsoft Office

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Získajte viac nástrojov >>>

Spoľahlivosť Godeal24 sa plne odráža v dobrej online reputácii, ktorú má, a v mnohých pozitívnych recenziách na TrustPilot, kde je spoločnosť s 98 % hodnotením hodnotená ako „vynikajúca a skvelá“. Je to kvôli kvalite zážitku z nakupovania a mnohým výhodám, ktoré obchod ponúka: okrem možnosti vybrať si z mnohých originálnych produktov so zľavami až 90% vám digitálna dodávka umožní dostať váš softvér priamo na svoju e-mailovú adresu do niekoľkých sekúnd od nákupu. Pre kupujúceho je to veľmi pohodlný spôsob doručenia.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať!

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať