ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Ďalší gadget od DJI nebude dron, ale prémiový e-bajk

Technológie
0

Spoločnosť DJI, ktorá je známa dominantným postavením na trhu s dronmi, sa teraz so svojím pripravovaným produktom Avinox púšťa do úplne novej oblasti. Zo zverejnenej ukážky nie je jasné, či sa pod týmto názvom skrýva celý e-bajk, alebo len motorový systém.

Tento posun prichádza v čase, keď DJI rozširuje svoje pôsobenie okrem dronov aj na akčné kamery, gimbaly a ďalšie zariadenia. Avinox bude vybavený systémom stredového pohonu motora a pravdepodobne bude integrovať pokročilú technológiu snímačov DJI. 

Úniky naznačujú, že Avinox bude umožňovať použitie rôznych kapacít batérií a bude disponovať výkonným motorom schopným generovať značný krútiaci moment. Hoci sa očakáva, že Avinox bude prémiovou ponukou, ešte sa uvidí, či sa vyrovná úspechu DJI na trhu s dronmi.

Prechod k e-bajkom by mohol byť pre DJI strategický, najmä vzhľadom na potenciálny zákaz, ktorý spoločnosti hrozí v USA. Trh s e-bajkmi rýchlo rastie, čo pre DJI predstavuje príležitosť využiť svoju povesť a technológie.

Už čoskoro by sme sa mali dočkať oficiálneho odhalenia modelu Avinox, a tak budú onedlho k dispozícii ďalšie podrobnosti o výrobku a jeho postavení na trhu.

Zdroj: inverse.comtheverge.comagogs.sk.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať