Samsung_04 Samsung_04 Samsung_04 Advertisement

Epson Business EcoTank M15140

0

Kvalitná multifunkčná monochromatická tlačiareň je navrhnutá s ohľadom na nízke prevádzkové náklady, vysokú rýchlosť tlače a nízku spotrebu energie. Platíte totiž len za atrament, a nie za kazety, ktoré obsahujú mechanizmus na dodávanie atramentu do tlačovej hlavy. K vysokej pohotovosti a úspornosti prevádzky prispieva technológia Heat-Free, vďaka ktorej sa tlačiareň nepotrebuje pred začatím tlače zahrievať. V praxi to znamená aj veľmi  rýchle vytlačenie prvej strany z tlačovej dávky. Tlačiareň má veľký zásobník na atrament, takže nie je potrebné vymieňať kazety. Jedna náplň atramentu vystačí na 7500 čiernobielych strán. S pribalenou náplňou vytlačite 4900 strán.  Doplňovanie atramentu je jednoduché a bez neporiadku. Vďaka konštrukcii zásobníka a fľašky s atramentom zvládne dopĺňanie skutočne každý a pokojne tak môže urobiť aj v obleku a bielej košeli bez rizika ušpinenia rúk. Dizajn multifunkčného zariadenia  je kompaktný a elegantný. Predný panel s  displejom sa dá vyklopiť do požadovanej polohy.

Ovládanie pomocou 6,8 cm dotykového LCD displeja je jednoduché a prehľadné. Vďaka technológii Wi-Fi Direct a aplikácii Epson iPrint môžete posielať dokumenty na tlač aj z mobilných zariadení. Epson Business EcoTank M15140 umožňuje čiernobielu tlač, skenovanie aj kopírovanie až do formátu A3. Vďaka obojstrannej tlači a automatickému podávaču dokumentov je tento model vhodný predovšetkým pre domáce kancelárie a firmy. Rýchlosť tlače je až 25 strán za minútu, pričom prvá strana je vytlačená už za 5,5 sekundy. Výtlačky sú vďaka rýchlo schnúcemu pigmentovému atramentu odolné proti rozmazaniu a aj proti svetlu. Tlačiareň má dva predné zásobníky na 250 listov, zadný podávač na 50 listov a automatický podávač dokumentov na 50 listov. Všetky zásobníky a podávače umožňujú vložiť papiere a dokumenty formátu A3.
Tlačiarne z modelového radu Epson ­EcoTank, znižujú podľa údajov výrobcu náklady na tlač v priemere o 90 %. Tlačiarne bez kazetových náplní zároveň šetria aj čas, pretože  používatelia nemusia atrament tak často ­dopĺňať.

Cena: 865 EUR
 

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať