HONDA_022021 HONDA_022021 HONDA_022021 Advertisement

Facebook chce opäť aktivovať Timeline, cena akcií neustále padá

0

Facebook_Timeline_38.jpg Facebook opäť ohlásil iniciatívu aktivovať rozhranie Timeline pre všetkých používateľov. Pôvodne sa mali profily prepnúť do nového dizajnu už v decembri minulého roka a neskôr sa objavili aj ďalšie termíny plánovanej masovej aktivácie. Doteraz sa tak nestalo.

Facebook však na Timeline nezabudol - iba neustále odkladá oficiálny dátum. Podľa najnovších informácií, ktoré portálu CNET potvrdili zástupcovia sociálnej siete, by sa malo masové prepnutie na Timeline uskutočniť koncom roka. Teda takmer jeden rok po pôvodne plánovanom dátume.

Facebook vám po nanútenej aktivácii nového dizajnu umožní počas siedmich dní vykonať prípadné zmeny pred tým, ako sa váš nový profil verejne zobrazí ostatným používateľom. Pred prepnutím do Timelinu môžete využiť aj funkciu, ktorá upraví nastavenie súkromia pre vaše staršie príspevky. Mimochodom, až 17 % používateľov Timelinu si pravidelne maže svoje staršie príspevky, ktoré sú vďaka novému dizajnu jednoduchšie prístupné.

V súvislosti s Facebookom sa objavili aj ďalšie informácie - údajne až 83 miliónov používateľských profilov z celkového počtu 955 miliónov je falošných. Ktovie, ako tento údaj ovplyvní cenu akcií sociálnej siete na burze, ktorá momentálne klesla pod 20 USD a dosahuje historické minimum. Oproti pôvodnej hodnote pri vstupe na burzu v máji tohto roka je aktuálna cena akcií takmer iba polovičná.

Zdroj: news.cnet.com
mashable.com
mashable.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať