CANON_leto2024 CANON_leto2024 CANON_leto2024

HONOR Magic6 Pro: Prvý smartfón, ktorý získal päť medailí DXOMARK 2024 Golden Label

Tlačové správy
0

HONOR nastavuje nový globálny štandard s bezprecedentnými úspechmi v oblasti smartfónov

So svojou najnovšou vlajkovou loďou, HONOR Magic6 Pro, dosiahol bezkonkurenčný míľnik a opäť nanovo definoval segment prémiových smartfónov. HONOR Magic6 Pro je prvým smartfónom, ktorý získal päť zlatých medailí DXOMARK Gold Labels 2024. Nový telefón vyniká vynikajúcim zadným fotoaparátom a selfie kamerou, pohlcujúcim zvukom, živým displejom a dlhou výdržou batérie. Tento úspech potvrdzuje záväzok spoločnosti HONOR k inováciám a zároveň zdôrazňuje jej vedúce postavenie vo využívaní špičkových technológií na zlepšenie používateľského zážitku.

SAMSUNG 042024 Advertisement

HONOR Magic6 Pro preukázal svoje výnimočné schopnosti v širokej škále testov DXOMARK a získal bezkonkurenčné uznanie v ultra-prémiovej kategórii DXOMARK:

Zadný a selfie fotoaparát: HONOR Magic6 Pro získal zlatú medailu za zadný a predný fotoaparát, ktorý posúva mobilnú fotografiu na novú úroveň. Sofistikovaný AI zobrazovací systém, vybavený prednou kamerou s vysokým rozlíšením a výkonným systémom zadnej kamery, poskytuje ohromujúce obrázky a videá za akýchkoľvek podmienok.

Majstrovstvo zvuku: So skóre 155 bodov v teste DXOMARK Audio poskytuje HONOR Magic6 Pro vynikajúci zvukový výkon. Či už ide o prehrávanie alebo nahrávanie, zariadenie poskytuje bohatý a pohlcujúci zvuk, čo demonštruje záväzok spoločnosti HONOR poskytovať užívateľom vynikajúcu kvalitu zvuku.

Brilantný displej: V teste displeja DXOMARK získal OLED displej telefónu HONOR Magic6 Pro s rozlíšením 1280 x 2800 pixelov a obnovovacou frekvenciou 120 Hz najvyššie skóre 157 bodov. Brilantné zobrazovacie schopnosti zariadenia ponúkajú užívateľom vynikajúci zážitok zo sledovania v širokej škále situácií.

Bezkonkurenčná výdrž batérie: HONOR Magic6 Pro je vybavený veľkou 5600 mAh batériou, ktorá poskytuje viac ako tri a pol dňa výdrže batérie pri miernom používaní. V tomto odvetví je zriedkavé, aby ultra-prémiové zariadenie dosiahlo taký špičkový výkon batérie. Zariadenie vykazuje pôsobivé vylepšenia autonómie a nabíjania, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre užívateľov, ktorí hľadajú dlhú výdrž batérie.

Líder v kategórii prémiových smartfónov

Päť zlatých medailí DXOMARK pre HONOR Magic6 Pro predstavuje významný míľnik pre HONOR, ako aj pre celé odvetvie. Tento úspech nielen zdôrazňuje záväzok spoločnosti HONOR k inováciám a realizácii, ale tiež posilňuje jej vedúcu pozíciu na trhu ultra-prémiových výrobkov.

Sme nesmierne hrdí na úspechy HONOR Magic6 Pro a uznanie piatich zlatých medailí od DXOMARK. Je to dôkaz nášho záväzku posúvať hranice toho, čo je možné v smartfónoch,“ povedal Bai Kai, riaditeľ spoločnosti HONOR v Českej Republike. „HONOR Magic6 Pro stelesňuje našu víziu poskytovať bezkonkurenčný užívateľský zážitok kombinujúci špičkovú technológiu s dizajnom zameraným na užívateľa.“

Viac informácií o značke HONOR nájdete na oficiálnych stránkach www.hihonor.com/sk/  a na slovenskom e-shope www.honorslovensko.sk

O spoločnosti HONOR

HONOR je popredným svetovým dodávateľom inteligentných zariadení. Jej cieľom je stať sa globálnou ikonickou technologickou značkou a vytvoriť nový inteligentný svet pre každého prostredníctvom svojich výkonných produktov a služieb. S neochvejným zameraním na výskum a vývoj sa snaží vyvíjať technológie, ktoré umožňujú ľuďom na celom svete ísť ďalej a dávajú im slobodu dosiahnuť a urobiť viac. HONOR ponúka rad vysoko kvalitných smartfónov, tabletov, notebookov a nositeľných zariadení, ktoré vyhovujú každému rozpočtu a umožňujú ľuďom stať sa lepšou verziou samých seba so svojím portfóliom inovatívnych, prémiových a spoľahlivých produktov.

Sledujte HONOR na sociálnych sieťach:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

 

HONOR

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať