ANTIK_2024 ANTIK_2024 ANTIK_2024

Jar s výkonom: Akumulátorové systémy PARKSIDE pre záhradnícke práce

Tlačové správy
0

Nožnice na živý plot, robotické kosačky na trávu, fúkače lístia a prevzdušňovače trávnika. PARKSIDE má správne akumulátorové náradie pre rôzne typy prác  v záhrade. Na jar ide hlavne o pomerne namáhavé strihanie stromov a kríkov. Rozsiahly sortiment značky je medzi spotrebiteľmi obzvlášť obľúbený vďaka štandardizovanému, výkonnému a spoľahlivému batériovému systému, ktorý sa dá flexibilne používať a zároveň nezaťažuje peňaženku.

SAMSUNG_07M Advertisement

Nebezpečenstvo zakopnutia a prestrihnuté alebo zlomené káble sú s batériovým záhradným náradím PARKSIDE minulosťou. So svojím širokým sortimentom akumulátorového záhradného náradia ponúka táto značka pre domácich majstrov neobmedzenú voľnosť pohybu s konzistentným výkonom. Spoľahlivé lítium-iónové akumulátory v sérii PARKSIDE "X 20 V a X 12 V Team" poskytujú dostatok energie na bezpečné a bezproblémové používanie. Obzvlášť praktická batéria X 20 V je kompatibilná s viac ako 70 kusmi elektrického a záhradného náradia PARKSIDE. Štandardizovaný systém batérií zabezpečuje maximálne pohodlie a flexibilitu v záhrade.

Zopár zaujímavostí z radu akumulátorového záhradného náradia PARKSIDE

PARKSIDE® Aku nožnice na živý plot PHSA 20-Li B2

Ak sa chystáte na jar strihať živý plot, mali by ste byť opatrní, pretože od marca do septembra sú povolené len udržiavacie práce na živom plote kvôli obdobiu rozmnožovania a hniezdenia mnohých vtákov. Akumulátorové nožnice na živý plot sú na tento typ prác ideálne. Akumulátorový nástroj, vybavený kvalitnou, laserom rezanou čepeľou, hliníkovou vodiacou lištou a ochranným krytom, dá rýchlo živému plotu, kríkom a krovinám želaný tvar a zabezpečí presný strih. Ergonomické rukoväte pohodlne sedia v ruke a umožňujú bezpečnú a vyváženú prácu. Akumulátorové nožnice na živý plot sú navrhnuté aj s ohľadom na bezpečnosť: integrovaný
2-ručný bezpečnostný spínač zabezpečuje okamžité zastavenie motora v nebezpečných situáciách. Akumulátorové nožnice na živý plot sú kompatibilné so všetkými akumulátormi radu "X 20 V Team".

PARKSIDE® Aku nožnice na živé ploty PHSA 12 B1

Menšie akumulátorové nožnice na živý plot PARKSIDE sú ideálne na rýchle použitie v menších záhradách. Tento kompaktný model je tiež vybavený vysokokvalitným laserovým nožom a má dĺžku strihu 35 cm. Akumulátorové nožnice na živý plot s napätím 12 V sú kompatibilné so všetkými akumulátormi radu "X 20 V Team".

PARKSIDE® Aku nožnice na konáre 20 V PAAS 20-Li B1

Výkonné náradie, akými sú aj akumulátorové nožnice PARKSIDE 20 V, musí mať každý záhradkár. Vďaka kvalitnej, robustnej prevodovke si akumulátorové nožnice hravo poradia s vetvami až do hrúbky 28 mm. Ergonomická rukoväť s mäkkým úchopom zaisťuje bezpečnú manipuláciu, zatiaľ čo bypass čepeľ zaisťuje presný a ostrý rez. Takže aj husté a prerastené rastliny je možné orezať v krátkom čase. Ale pozor – teraz je čas na „menej je viac“, pretože so začiatkom záhradkárskej sezóny už nie je vhodné strihať živé ploty a kríky až po nadzemnú časť. Akumulátorové nožnice sú kompatibilné so všetkými batériami zo série PARKSIDE „X 20 V Team“.

PARKSIDE® Aku záhradné nožnice na trávnik a živý plot PGSA 4 A2

Keď začne na jar rásť tráva, akumulátorové nožnice na trávnik a živý plot zaistia presné kosenie a úhľadné okraje trávnika pozdĺž ciest, kvetinových záhonov a terás. Či už kosíte trávu, kríky alebo živé ploty, obojstranná čepeľ tohto kompaktného náradia 2 v 1 je mimoriadne ostrá a zaisťuje vždy presný strih. Ďalšou praktickou funkciou je jednoduchá výmena nožov na trávu a kríky bez potreby náradia. To znamená, že môžete použiť len jedno náradie na rôzne záhradnícke činnosti. Ako všetky náradia PARKSIDE 20V, aj akumulátorové nožnice na trávu a kríky sú kompatibilné so všetkými batériami zo série PARKSIDE „X 20 V Team“.

PARKSIDE® Aku píla na konáre PAAS 12 A2

Akumulátorová píla na konáre je kompaktná priamočiara píla s 12 V batériou, ktorá je vhodná na rôzne typy rezania a pílenia v záhrade. Nízka hmotnosť a mäkká rukoväť zaisťujú bezpečnú manipuláciu. Píla je vybavená aj pripojiteľným držiakom konárov a rýchloupínacím skľučovadlom. Akumulátorová píla je kompatibilná so všetkými batériami série PARKSIDE „X 12 V Team“.

Batériový systém PARKSIDE: PARKSIDE® Akumulátor 12 V/2 Ah PAPK 12 A3 a nabíjačka 2,4 A PLGK 12 A3

Sofistikovaný batériový systém od PARKSIDE ponúka štandardizovanú platformu batérie a nabíjačky pre 20 V alebo 12 V zariadenia. To znamená, že s jednou batériou je možné prevádzkovať niekoľko zariadení. Všetky batérie PARKSIDE sú založené na najnovšej generácii vysokokvalitných, výkonných lítium-iónových článkov. PARKSIDE Active Battery Management System tiež zaisťuje ochranu batérie a plný výkon lítium-iónových článkov.

  

Produkty sú dostupné v Lidli a Kauflande.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie alebo fotografie, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať! Ďalšie inšpirácie pre domácich majstrov nájdete na: https://parkside-diy.com/sk

O PARKSIDE:

Značka PARKSIDE - dostupná v Lidli a Kauflande - ponúka výrobky pre domácich majstrov, s ktorými zvládne prácu na záhrade, na dome alebo v dielni naozaj každý za krátky čas a vo vlastnej réžii. PARKSIDE Performance oslovuje aj veľmi ambicióznych, pokročilých domácich majstrov. S radom batérií X20V je zákazníkom ponúkaných viac ako 100 nástrojov pre dielňu a záhradu, pričom všetko je možné prevádzkovať len s jednou kompatibilnou batériou. Nezáleží však na tom, či ste profesionál alebo začiatočník. Vďaka vysokej kvalite, bezkonkurenčnému pomeru ceny a výkonu, širokému sortimentu a, samozrejme, atraktívnemu dizajnu dokázala spoločnosť PARKSIDE presvedčiť už mnohých. Viac informácií o PARKSIDE nájdete na www.parkside-diy.com/sk.

 

Zobrazit Galériu

PARKSIDE

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať