SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

HONOR predstavil skladací smartfón Magic V, predávať sa bude zatiaľ v Číne

1

Horúca novinka – prvý skladací smartfón od Honoru využíva nový čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 s najnovšou verziou GPU Adreno a nové užívateľské prostredie Magic UI 6.0. Vďaka využitiu dizajnu pokročilej technológie takzvaného kvapkového pántu, je HONOR Magic V tenší ako konkurenčné produkty a je perfektne symetrický. Vďaka zliatine vysoko odolného titánu, zirkónových kovov a vysoko odolných uhlíkových vlákien, ktoré dokážu redukovať hmotnosť pri zachovaní vysokej pevnosti a odolnosti je HONOR Magic V extrémne ľahký a vyvážený pri držaní v ruke.

V zloženom stave sa na zobrazovanie využíva 6,45” zakrivený OLED displej s pomerom strán 21.3:9. Vďaka inovatívnemu kvapkovému pántu sa HONOR Magic V dá rozložiť tak, že máte k dispozícii zobrazovaciu plochu s uhlopriečkou 7,9”, čiže defacto rovnakú ako majú 8 palcové tablety.

Displeje HONOR Magic V pokrývajú 100% farebného gamutu DCI-P3 a dokážu zobraziť 1,07 miliardy farieb. Obnovovacia frekvencia  120Hz zaručí dokonalý zážitok pri sledovaní filmov, surfovaní na internete alebo hraní hier. HONOR Magic V je prvý skladací smartfón, ktorý disponuje certifikáciou IMAX Enhanced. Smartfón disponuje 12 GB RAM a 256 GB externým úložiskom. HONOR Magic V má inteligentný chladiaci systém využívajúci grafén tretej generácie a sofistikovaný teplotný manažment na báze AI pre dosiahnutie čo najväčšej efektivity chladenia. Pre neprerušené pripojenie keď sa prepínate medzi Wi-Fi a ďalšími sieťami, podporuje Magic V nové LINK Turbo X pre ešte rýchlejšie sťahovanie.

Nová skladačka od Honoru má systém 4 fotoaparátov: 50MPx zadný fotoaparát s podporou AI a 42MPx predný fotoaparát pre krásne fotky a videá v troch režimoch: nočné, HDR, Zoom. Vďaka technológii HONOR Image Engine, pokročilým systémom pre obrázky vylepšeným umelou inteligenciou, by mal HONOR Magic V vytvoriť dobré zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

Uživateľské rozhranie Magic UI 6.0 prichádza s technológiou umelej inteligencie HONOR Magic Live. Vďaka kontextu a profilovej predikcii sa dokáže Magic Live správať ako osobný asistent, ovláda chytré učenie používateľových zvyklostí a správania, aby dokázal poskytnúť vhodné odporúčania. Rozhranie podporuje režim viacerých okien, dovoľujúci prepínať medzi viacerými oknami a mať prehľad o ich obsahu v rovnaký čas, príp. si okná prispôsobiť podľa seba a vlastného štýlu. Vďaka AI  HONOR Magic V automaticky deteguje vhodný obsah na odporúčanie na základe využitia režimu viacerých okien.

S duálnym bezpečnostným systémom (HTEE+QTEE) je HONOR Magic V schopný zaistiť bezpečnostné požiadavky pre kľúčové operácie po celom svete. Smartfón má tiež oddelený bezpečnostný čip pre zaistenie maximálnej bezpečnosti pre heslá alebo biometrické údaje ako odtlačok prsta.

4 750mAh batéria s dizajnom duálnej cirkulácie je určená na celodenné využitie. HONOR Magic V má vo výbave 66W HONOR SuperCharge rýchlobíjanie. Batériu na na 50% kapacity nabijete za 15 minút.

HONOR Magic V bude k dispozícii zatiaľ len v Číne v troch nádherných prevedeniach: Black, Space Silver a Burnt Orange.

Zobrazit Galériu

Luboslav Lacko

Všetky autorove články
Honor Magic 5 skladaci smartfon

1 komentár

To nechci, ať si to Číňani nechaj, to se poláme, nevydrží vohyb... reakcia na: HONOR predstavil skladací smartfón Magic V, predávať sa bude zatiaľ v Číne

10.1.2022 17:01
To nechceme, ať si to nechaj, vohybem se to zláme.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať