Hej! Počúvajte! Nová 1TB karta SanDisk® microSDTM pre Nintendo SwitchTM

Tlačové správy
0

Poskytuje hráčom viac úložného priestoru pre nové dobrodružstvá v hre Hyrule

Spoločnosť Western Digital rozšírila svoje portfólio kariet SanDisk® microSDTM s licenciou Nintendo o kartu s doposiaľ najvyššou kapacitou, o 1TB* SanDisk microSD kartu pre systémy Nintendo Switch™. V spolupráci so spoločnosťou Nintendo® poskytuje táto superveľká ponuka najvyššiu kapacitu v rade oficiálne licencovaných kariet SanDisk microSD a prináša hráčom Nintendo Switch ešte viac priestoru pre ich obľúbené hry kdekoľvek na cestách.

Nová 1TB* karta nesie znak Hylian Crest inšpirovaný hrou The Legend of Zelda™ a bola testovaná a schválená na použitie so všetkými systémami Nintendo Switch. Vďaka novej kapacite, ktorá takmer zdvojnásobuje doposiaľ ponúkané úložisko v rade microSD kariet SanDisk s licenciu Nintendo, budú hráči môcť rozšíriť svoju digitálnu hernú knižnicu a uložiť svoje obľúbené tituly na jednom mieste. Hlavne fanúšikovia hry The Legend of Zelda si môžu byť istí, že budú mať k dispozícii potrebný priestor pre novú vzrušujúcu kapitolu série The Legend of Zelda™: Tears of the Kingdom.

  

"Séria The Legend of Zelda je už viac než 30 rokov obľúbenou sériou, ktorá si stále získava srdcia a myseľ hráčov po celom svete," hovorí Susan Park, viceprezidentka pre globálne strategické partnerstvo spoločnosti Western Digital. "Sme nadšení, že môžeme komunite fanúšikov priniesť túto najnovšiu kartu, a vďaka nášmu silnému partnerstvu so spoločnosťou Nintendo sme hrdí na to, že môžeme aj naďalej ponúkať produkty, ktoré hráčom pomôžu maximálne využiť ich zážitok z konzoly Nintendo Switch."

Karta SanDisk microSD s kapacitou 1 TB* pre Nintendo Switch sa predáva za doporučenú maloobchodnú cenu 179 EUR a je teraz k dispozícii k zakúpeniu u vybraných predajcov Western Digital, v e-shopoch a v internetovom obchode Western Digital.

Pre fanúšikov konzoly Nintendo Switch, ktorí hľadajú menší nárast úložného priestoru, sa do portfólia s licenciou Nintenda pridáva taktiež nová 64GB* karta SanDisk microSD s motívom Yoshiho. Je k zakúpeniu u vybraných predajcov Western Digital, v e-shopoch a v internetovom obchode Western Digital s doporučenou maloobchodnou cenou 14 EUR.

* 1 GB = 1 000 000 000 bajtov. 1TB=1 000 000 000 000 000 bajtov. Skutočné užívateľské úložisko menšie.

O spoločnosti Western Digital

Spoločnosť Western Digital si kladie za cieľ uvoľniť potenciál dát tým, že poskytuje prostriedky k ich využitiu. S našimi divíziami Flash a HDD, podporenými pokrokom v pamäťových technológiách, prinášame prielomové inovácie a výkonné riešenia pre ukladanie dát, ktoré umožňujú svetu realizovať svoje túžby. V súlade s našimi hodnotami si uvedomujeme naliehavosť boja proti zmene klímy a zaviazali sme sa k ambicióznym cieľom v oblasti znižovania emisií uhlíku, ktoré boli schválené iniciatívou Science Based Targets. Ďalšie informácie o spoločnosti Western Digital a značkách Western Digital®, SanDisk® a WD® nájdete na webe www.westerndigital.com.

Western Digital, design Western Digital, logo Western Digital, SanDisk a logo SanDisk sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti Western Digital Corporation alebo jej pobočiek v USA a/alebo iných krajinách. Značka a logo microSD sú ochranné známky spoločnosti SD-3C, LLC.  Všetky ostatné značky sú majetkom príslušných vlastníkov. Špecifikácie produktu sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Nintendo Switch je ochranná známka spoločnosti Nintendo. © 2023 Nintendo.

© 2023 Western Digital Corporation alebo jej pobočky. Všetky práva vyhradené.

Spoločnosť Western Digital Technologies, Inc. je predajcom a držiteľom licencie na americkom kontinente na produkty SanDisk®.

Zobrazit Galériu

Western Digital

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať