SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement SAMSUNG_022024B Advertisement

Herný kokpit za 4200 dolárov vybavený dvojicou guľometov je ako zo sci fi

Technológie
1

Ak hľadáte niečo zaujímavé, čo by ste si mohli pridať do herného brloha, pozrite sa na tento nezvyčajný herný kokpit, ktorý vyzerá ako robot z filmov o Terminátorovi. Ide o model J20 Gatling Battlestation z roku 2024 od spoločnosti Cluvens, herný kokpit, ktorý sa valí po tankových pásoch a má na každej strane ergonomického kresla pár Gatlingových guľometov (samozrejme falošných).

Americká spoločnosť tento rok predstavila verziu 2.0 hernej stanice, ktorá je väčšia a silnejšia ako jej predchodca. J20 Gatling Battlestation bola prepracovaná s prihliadnutím na všetky spätné väzby od používateľov. Hoci pásy v štýle Caterpillar sú plnofunkčné, nie sú poháňané, takže hernú stanicu budete musieť manuálne stlačiť, aby ste zmenili jej polohu.

Masívne rameno s monitorom je však plne motorizované, čo umožňuje nastaviť výšku podľa uhla sklonu kresla. S úplne vysunutým ramenom je herná stanica vysoká 220 cm, no výšku možno zmenšiť na 150 cm s ramenom zaisteným v najnižšej polohe. J20 Gatling Battlestation môže byť vybavený buď tromi 29-palcovými monitormi, alebo 49-palcovým ultraširokým monitorom Samsung G9. Rameno disponuje antireflexným pracovným osvetlením.

Poloha kresla je riadená hydromotormi. Súčasťou zostavy sú aj tri nastaviteľné police na uloženie klávesnice, myši a ďalšieho vybavenia. Herný kokpit je dostupný v troch farebných vyhotoveniach: čierno-sivom, čiernom a sivom. Verzia 2.0 je teraz k dispozícii na predobjednávku za 4199 dolárov, táto cena však nezahŕňa monitor a herný hardvér.

Zdroj: luxurylaunches.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

Aký pozitívny prínos to má? reakcia na: Herný kokpit za 4200 dolárov vybavený dvojicou guľometov je ako zo sci fi

27.5.2024 10:05
Hračka pre ukojenie bláznov s chuťou zabíjať. Hurá, paráda, len do toho. Nech je viac retardovaných...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať