High-tech zariadenie NuCalm znižuje stres a uľahčuje zaspávanie

1

Problémy so zaspávaním má veľa ľudí. A ak sa bezsenné noci opakujú, môže to ovplyvňovať našu duševnú a fyzickú výkonnosť a viesť k rôznym zdravotným problémom. Pokiaľ sa teda cítite vystresovaní a vyčerpaní, mali by ste vedieť o zariadeníNuCalm, ktorý pomáha znižovať stres a navodzovať spánok aj bez užívania liekov. Ide o patentovanú technológiu, ktorá prirodzene uvoľní mozog a telo v priebehu niekoľkých minút a poskytuje výhody, ktoré môžu trvať hodiny.

NuCalm umožní hlbší a regeneratívnejší spánok a rýchlejšie zaspávanie. Disk NuCalm treba umiestniť na vnútornú stranu ľavého zápästia na akupresúrny bod Pericardium 6. Zariadenie vysiela signály na aktiváciu prirodzeného relaxačného systému vášho mozgu prerušením vašej adrenalínovej reakcie.

Predplatné NEXTECH 2021

Po umiestnení disku otvoríte aplikáciu NuCalm, ktorá poskytuje špecifické frekvencie na spomalenie funkcie mozgových vĺn na úrovne potrebné na optimálnu relaxáciu a zotavenie.  Napokon si nasadíte slúchadlá, založíte si očnú masku NuCalm a začnete svoju cestu za odpočinkom a relaxáciou.

NuCalm poskytuje tri rôzne balíčky pre ľudí, ktorí chcú rýchlejšie zaspávať a dlhšie spať – od základného predplatného NuCalm 10 za 39,99 USD mesačne, ktoré zahŕňa softvér NuCalm Neuroacoustic, prémiovú očnú masku a 10 biosignálnych diskov, až po NuCalm 30 za 69,99 USD mesačne, čo zahŕňa softvér NuCalm Neuroacoustic, prémiovú očnú masku a 30 biosignálnych diskov (mesačne). V súčasnosti NuCalm ponúka 50-percentnú zľavu na prvý mesiac alebo dva mesiace zadarmo pri ročnom predplatnom.

Zdroj: futurism.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

geniálné reakcia na: High-tech zariadenie NuCalm znižuje stres a uľahčuje zaspávanie

11.5.2021 07:05
a keď už zaspíte so slúchadlami a škraboškou , tak pri prvom otočení sa v posteli sa zobudíte lebo Vás budú slúchadlá tlačiť a zložíte si ich - a ste tak , kde ste boli na začiatku - teda zobudený . Výborný systém .
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať