SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

ITAPA 2017 už v najbližší utorok a stredu 14. – 15. novembra

Tlačové správy
0

16. ročník Medzinárodného kongresu ITAPA 2017 s podtitulom Technology & HumanITy bude už najbližší utorok a stredu 14. – 15. novembra 2017 v Crowne Plaza a tešia sa tam na Vás desiatky inšpiratívnych spíkrov z celého sveta. Spomeňme svetového futuristu Gerda Leonharda zo Švajčiarska, amerického generála a bývalého šéfa kybernetickej obrany Pentagonu Johna Davisa, špičky štátnej digitalizácie v strednej Európe, ale aj z Bruselu.

Kongres ITAPA otvorí svojím príhovorom podpredseda vlády pre investície a informatizáciu PETER PELLEGRINI. Čakáme od neho odpovede, ktoré v súčasnosti zaujímajú celé Slovensko. Aké sú výsledky prelomového akčného plánu na zvýšenie transparentnosti v čerpaní eurofondov a kedy sa reálne rozbehnú projekty eGovernmentu?

O svojich výsledkoch, ako aj o slovenskom pohľade na digitálny trh bude historicky v Bratislave prvýkrát diskutovať s predstaviteľmi štátnej informatizácie a e-Governmentu zo všetkých krajín V4.

Na jesennom kongrese stretnete stovky odborníkov nielen na štátny e-Government, efektivitu verejnej správy, kyberbezpečnosť či budúcnosť takzvaných Big Data. Pozrieme sa aj na vzdelávanie a inteligentný priemysel. Poslednou TLAČOVOU SPRÁVOU a ZOZNAMOM BRÍFINGOV TOP SPÍKROV PRE MÉDIÁ vás ešte raz srdečne pozývame na kongres ITAPA:

- tlačová správa k tomu najzásadnejšiemu, čo na kongrese povie náš vicepremiér Peter Pellegrini a jeho náprotivkovia z krajín vyšehradského regiónu. Budeme vďační, ak tlačovú správu zverejníte.

- zoznam novinárskych brífingov a prednášok tých najhlavnejších a najzaujímavejších spíkrov na ITAPA. Nezmeškajte ich, mnohí budú na Slovensku prvýkrát a dlho opäť neprídu.

Pokiaľ máte záujem o individuálne rozhovory s našimi hosťami, dajte nám, prosím, vedieť ich mená a my sa vám pokúsime zaistiť priestor na vaše otázky. Aby sme to mali šancu stihnúť, informujte nás, prosím do konca týždňa. Tešíme sa na vás už budúci utorok.

SITA

Všetky autorove články
ITAPA 2017

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať