SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Inovatívne zariadenie premieňa vlhkosť vo vzduchu na čistú pitnú vodu

0

Veľa ľudí na celom svete ešte stále nemá prístup k čistej pitnej vode. Začínajúca spoločnosť však teraz vytvorila prístroj, ktorý by to mohol zmeniť. Inovatívne zariadenie s názvom Kara Pure zbiera čistú pitnú vodu zo vzduchu a poskytuje až 10 litrov tejto hodnotnej tekutiny denne. Systém filtrácie funguje podobne ako čistička vzduchu a odvlhčovač a dokáže vyrobiť čistú vodu aj z toho najviac znečisteného vzduchu. Zariadenie najprv zbiera vzduch a filtruje ho.

Tento vyčistený vzduch sa potom premení na vodu, ktorá následne prechádza filtračným systémom. Vyčistený vzduch sa zasa uvoľní späť do prostredia, pričom vyčistená voda sa uloží na spotrebu. Kara Pure zatiaľ poskytuje vodu iba pri izbovej teplote, ale startup sa zaviazal vyvinúť funkciu pracujúcu s horúcim a studeným vzduchom, keď v kampani na portáli Indiegogo dosiahne svoj cieľ 200 000 dolárov.

Kara Pure je šetrná k životnému prostrediu. Pomocou zabudovaného ionizátora prístroj rozdeľuje vodu na kyslú a zásaditú časť. Potom obohatí vodu alkalickými minerálmi s pH 9,2+ vrátane vápnika, horčíka, lítia, zinku, selénu, stroncia a kyseliny metakremičitej, čím výrazne posilní váš imunitný systém a zdravie. Projekt je v štádiu crowdfundingu, no hromadná výroba sa má spustiť vo februári 2022. A finálny produkt sa začne dodávať v júni 2022.

Zdroj: mymodernmet.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať