ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Inovujte svoj počítač pomocou softvéru od Microsoftu: Ušetrite viac ako 90 % so systémom Windows 11 a Office 2021!

0

Ak stále používate zastaraný operačný systém alebo staršiu verziu balíka Office, váš počítač je čoraz menej bezpečný a kompatibilný s najnovším softvérom. Je stále dôležitejšie chrániť svoje zariadenie pred kybernetickými hrozbami. Práve tu môže mať inovácia na Windows 11 alebo Office 2021 Pro obrovský rozdiel. A s oficiálnou cenou Office 2021 Pro vo výške 439,99 USD ponúka špeciálny predaj Godeal24 najlepšiu cenu na originálny Microsoft Office 2021 a OS Windows. Získajte najnovší a najlepší oficiálny originálny Office 2021 Pro len za 24,25 €. Windows 11 Pro je len 10,25 €. Ak chcete upgradovať viacero počítačov alebo si kúpiť Office 2021, sada Office 2021 Professional - 5 PC začína už od 13,05 € za počítač. A s naším balíkom Windows a Office môžete ušetriť viac ako 90 %! Nepremeškajte túto príležitosť aktualizovať a vylepšiť bezpečnosť a funkčnosť vášho počítača pomocou najnovšieho softvéru.

Obľúbené položky, časovo obmedzené! OS Windows a MS Office!

Kúpte viac a ušetrite viac: Získajte cenovo výhodný balík ešte dnes a začnite šetriť!

Až 50 % zľava na viac Windows a Office! (kód kupónu "GG50")

Viac PC nástrojov za najlepšiu cenu!

Vďaka technológii od OpenAI pridala nedávna veľká aktualizácia Windowsu 11 na panel úloh vyhľadávanie Bing poháňané umelou inteligenciou, čím poskytla vylepšené vyhľadávanie, nové možnosti chatovania a možnosti generovania obsahu. OpenAI tiež predstavila GPT-4, veľký multimodálny model, ktorý dokáže spracovať textové a obrazové vstupy a generovať textový výstup s výkonom podobným ľuďom v rôznych benchmarkoch. Office má tiež nové zmeny, prístup k technológii chatbotov AI Copilot, ktorá je v pohotovostnom režime ako chatbot v bočnom paneli a používatelia si ju môžu kedykoľvek zavolať. Pokrok v technológii odštartoval úplne novú éru výpočtovej techniky, ktorá zásadne zmení spôsob, akým pracujeme.

S Godeal24 môžete byť pokojní s vedomím, že váš softvér je 100% bezpečný a originálny, podporovaný doživotnou podporou a zárukou aktualizácií od spoločnosti Microsoft. Zažite bezproblémové nakupovanie s digitálnym doručením Godeal24, ktoré vám softvér pošle priamo na váš e-mail v priebehu niekoľkých sekúnd od nákupu. Navyše s hodnotením TrustPilot 98 % Excellent a 24/7 odbornou technickou podporou si môžete byť istí kvalitou produktu, ktorý kupujete. Nepremeškajte túto šancu ušetriť až 90 % na softvéri, ktorý potrebujete na prácu alebo zábavu.

Godeal24 sľubuje, že ponúka 24/7 profesionálnu technickú podporu a doživotný popredajný servis a že produkt môžete bez problémov používať! Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať