SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

JBL Tune Beam / Kvalitný zvuk a dobrá výdrž

0

JBL prináša ďalšiu novinku v podobe cenovo výhodných slúchadiel s potlačením hluku. Nové úplne bezdrôtové slúchadlá JBL Tune Beam ponúkajú kvalitný zvuk, pohodlné nosenie a dlhú výdrž batérie. To je kombinácia, ktorú jednoducho chcete. Pozrime sa však na ne bližšie.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Slúchadlá prichádzajú s najnovšou verziou bezdrôtového pripojenia bluetooth 5.3. To umožňuje bezproblémové využívanie synchronizácie s videom v prípade využívania jedného alebo oboch slúchadiel. Bluetooth 5.3 navyše podporuje pripojenie multipoint až k trom zariadeniam a zapamätanie až 10 zariadení. Funkčnosť som testoval pri súčasnom pripojení k PC a smartfónu. Slúchadlá sa automaticky prepnú na zariadenie, ktoré práve prehráva nejaký audioobsah.

Slúchadlá sú vybavené 6 mm meničmi, ktoré reprodukujú frekvenčný rozsah od 20 do 20 000 Hz. Ich citlivosť je 97 dB/mW a impedancia 16 ohmov. Majú integrované mikrofónové pole so 4 mikrofónmi, vďaka ktorému môžete prijímať hovory alebo používať hlasového asistenta a slúži aj na funkciu aktívneho potlačenia hluku (ANC), ktorá eliminuje rušivé zvuky z okolia a zabezpečuje čistý a neprerušovaný zvuk.

Vo výbave nájdete aj ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad Smart Ambient, ktorý vám umožní počuť dôležité zvuky z okolia, prepínanie skladieb, ovládanie hlasitosti alebo certifikáciu IP54, ktorá chráni slúchadlá pred vlhkosťou a potom. Slúchadlá sa dodávajú s nabíjacím puzdrom, ktoré má kapacitu 500 mAh a dokáže slúchadlá nabiť až trikrát. Puzdro je orientované na výšku, ale vonkajší tvar je naplocho, takže ho možno položiť na podložku. Nepatrí k najmenším, ale je tvarované tak, aby sa bez problémov vošlo do vrecka. Trochu väčšie rozmery sa však priaznivo odrážajú na slušnej výdrži, a to až 10 hodín so zapnutým ANC alebo až 12 hodín s vypnutým. S puzdrom tak môžete počítať so 48 hodinami.

JBL Tune Beam sú dostupné v štyroch farebných vyhotoveniach: čiernom, modrom, fialovom a bielom. Slúchadlá majú moderný dizajn a ergonomický tvar, ktorý zaručuje pohodlné nosenie aj pri dlhšom používaní. Podporujú rýchle párovanie a môžete si ich nastaviť podľa svojich preferencií pomocou mobilnej aplikácie JBL Headphones. Napriek iba 6 mm meniču slúchadlá poskytujú veľmi dobrý zvuk s dobre prekreslenými výškami a stredmi. Milé prekvapenie sú pomerne slušné basy. Zvuk je v celom spektre dobre definovaný a ani najvyššia hlasitosť nespôsobuje žiadne náznaky skreslenia. Potlačenie hluku je na túto kategóriu dostatočne účinné, aj keď, samozrejme, na vlajkové lode nemá. Stabilita pripojenia je výborná a slúchadlá ani raz nezaváhali pri pohybe po miestnosti s mobilom položeným na stole.

JBL Tune Beam sú ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov hudby, ktorí chcú mať bezdrôtové slúchadlá s vynikajúcim zvukom, pohodlím a dlhou výdržou batérie. Tento model vám umožní užiť si svoju obľúbenú hudbu bez rušenia a bez obmedzení. Plusový bod mu patrí za odolnosť na úrovni IP54.

PLUSY, MÍNUSY:

+ Kvalitný zvuk, potlačenie hluku, ergonómia, výbava, výdrž
- Nič podstatné

PARAMETRE:

• Model: JBL Tune Beam, bluetooth verzia: 5.3, A2DP 1.3.2, AVRCP 1.6.2, HFP 1.8, menič: dyna­mický 6 mm, frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 kHz, typ batérie: lítiovo-iónová polymérová 70 mAh/3,85 V v slúchadlách, 750 mAh/3,7 V nabíjanie 5 V/1,5 A 2 h, čas prehrávania 10 h/12 h, čas hovoru 6/6,6 h, odolnosť IP54

• Cena: 99,99 EUR

• Viac info: www.jbl.sk

HODNOTENIE:  10/10

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať