SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement SAMSUNG 042024 Advertisement

JBL Tune Buds / Dobrá výdrž a potlačenie hluku

0

Nové úplne bezdrôtové slúchadlá JBL Tune Buds vynikajú hneď vo viacerých oblastiach – od kvality zvuku cez používateľský komfort až po potlačenie hluku. Slúchadlá sú vybavené 10 mm meničmi, vďaka ktorým ponúkajú výborný zvuk s hlbokými basmi, ktorý je ešte umocnený technológiou JBL Pure Bass Sound.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Dizajn slúchadiel je navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlie počas celého dňa. Vďaka ich ergonomickému tvaru a odolnosti proti vode a prachu sú vhodné na použitie v rôznych podmienkach, či už ide o bežné denné nosenie, alebo športové aktivity. V balení dostanete štuple v troch veľkostiach na prispôsobenie vášmu uchu. Slúchadlá dobre držia v ušiach a nemajú tendenciu vypadávať ani pri prudších pohyboch. Vrchné plôšky sú dotykové a slúžia na ovládanie. Ich funkciu si môžete prispôsobiť pomocou aplikácie JBL Headphones. Tu je možné aj individuálne nastavenie ekvalizéra, aj keď počas testu som nepociťoval túto potrebu. Slúchadlá veľmi dobre hrajú aj z krabice.

O pripojenie sa stará najnovšia verzia blue­tooth 5.3. Tá nielenže znižuje spotrebu energie, ale zároveň zabezpečuje vysokú kvalitu zvuku. Umožňuje aj nezávislé streamovanie do každého slúchadla, čo je skvelé v situácii, keď chcete použiť len jedno slúchadlo alebo zdieľať hudbu s niekým iným. Aktívne potlačenie hluku v kombinácii s funkciou Smart Ambient umožňujú používateľom vybrať si medzi úplným potlačením okolitého hluku a schopnosťou byť si vedomý svojho okolia, čo je obzvlášť užitočné v mestských prostrediach alebo pri športovaní vonku. Pri úplnom potlačení hluku totiž v takýchto situáciách môžete ľahko prehliadnuť blížiace sa nebezpečenstvo.

Dôležitý faktor je, samozrejme, aj výdrž batérie. Vďaka až 48-hodinovej výdrži sa vám ťažko stane, že by ste zostali bez možnosti počúvania hudby. Dokonca aj so zapnutým potlačením hluku slúchadlá vydržia 10 hodín prevádzky, pričom v nabíjacom puzdre máte k dispozícii energiu na ďalších 30 hodín. Rýchle nabíjanie navyše poskytuje dostatočnú energiu až na 4 hodiny prehrávania po iba 15 minútach nabíjania.

Na zaistenie kvalitných telefonických hovorov sú slúchadlá vybavené štyrmi mikrofónmi. Táto funkcia je obzvlášť užitočná pre tých, ktorí často používajú slúchadlá na pracovné účely alebo na hands-free telefonovanie.

Puzdro slúchadiel je navrhnuté na výšku a vpredu má trojicu bielych stavových LED. Jeho rozmery umožňujú pohodlné nosenie vo vrecku a batéria vystačí na tri plné nabitia slúchadiel.

  

JBL Tune Buds sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný zvuk, dlhú výdrž batérie, pohodlie a prispôsobiteľnosť. Zvuk je plný, so širokým priestorom a veľmi dobrým podaním basov. Vďaka slušnému potlačeniu hluku si môžete obľúbené skladby naozaj užívať. Slúchadlá bez problémov zvládajú tvrdé metalové tóny rovnako ako jemné nuansy vážnej hudby. Vzhľadom na cenovú úroveň, na ktorej sa pohybujeme, je kvalita zvuku nadpriemerná. Odolnosť proti vode a prachu s certifikáciou IP54 spolu s ergonomickým dizajnom a pokročilými technológiami robia tieto slúchadlá ideálnymi na každodenné použitie v rôznych prostrediach a situáciách. Keby vám nestačila čierna farba, sú dostupné aj v bielej, modrej a bledofialovej.

Pre našich čitateľov máme zaujímavú po­nuku: Prvých 30 môže získať pri nákupe slúchadiel JBL TUNE BUDS  na www. jbl.sk vianočnú zľavu 20 %. Stačí zadať zľavový kód NEXTECHJBLTBUDS, zľava platí na všetky farebné vyhotovenia v ponuke.

PLUSY, MÍNUSY:

+ Kvalitný zvuk s dobrými basmi, potlačenie hluku, ergonómia, výdrž, kvalita hovorov
- Nič podstatné

PARAMETRE:

Model: JBL Tune Buds, bluetooth verzia: 5.3, A2DP 1.3.2, AVRCP 1.6.2, HFP 1.8,DID v1.3, menič: dynamický 10 mm, frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 kHz, typ batérie: lítiovo-iónová polymérová 70 mAh/3,85 V v slúchadlách, 750 mAh/3,7 V nabíjanie 5 V/1,5 A 2 h, čas prehrávania 10 h/12 h, čas hovoru 6/6,6 h, odolnosť IP54
Cena: 99,99 EUR
Viac info: www.jbl.sk

HODNOTENIE: 10/10

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať