SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement SAMSUNG_022024C Advertisement

Koncepčný notebook Lenovo bude mať priehľadný displej

0

Evan Blass, známy poskytovateľ všetkých druhov informačných únikov súvisiacich s novými technológiami, zverejnil na X (Twitteri) niekoľko nových fotografií toho, čo vyzerá ako dva priehľadné notebooky Lenovo položené na stole za sebou, aby bolo viditeľné, že sú priehľadné. Blass tvrdí, že koncept bude predstavený na Mobile World Congress v Barcelone, ktorý sa začína 26. februára.

Nie sú to prvé uniknuté obrázky nového notebooku, pretože WindowsReport odhalil niekoľko uniknutých tlačových fotografií už začiatkom mesiaca, ktoré nám poskytujú lepšiu predstavu o forme zariadenia. Na predchádzajúcich fotografiách bol zobrazený samotný panel notebooku, ktorá sa tiež zdá priehľadný a je obklopený tenkým rámom, v ktorom sú umiestnené porty, zatiaľ čo komponenty sa zrejme nachádzajú v nepriehľadnej oblasti smerom k zadnej časti notebooku.

Na nových fotografiách je v popredí viditeľne zobrazený stylus, čo naznačuje dotykové ovládanie, hoci nie je jasné, či to bude na priehľadnom spodnom paneli, alebo na hornej obrazovke. Myšlienka priehľadného prenosného počítača je možno len technologická demonštrácia konceptu, a nie produkt, s ktorým by sme sa mohli stretnúť v realite.  

Zdroj: pcgamer.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať