ACER_JUN23 ACER_JUN23 ACER_JUN23

Letné kino: Akého poskytovateľa TV si vybrať na dovolenku?

1

Špeciálny projekt

Letné dovolenky, chaty, výlety alebo len posedenia s priateľmi sú v plnom prúde. Ak si chcete spestriť dni so svojimi obľúbenými seriálmi, filmami či hudbou,je dobré pribaliť si aj svoju obľúbenú telku do mobilu, tabletu, alebo notebooku. Pozreli sme sa na to, akého poskytovateľa TV si vybrať na dovolenku.

1. Čo najdlhší archív

Čím dlhší archív, tým viac zábavy. Počas dovolenky si nevystačíte s dvomi, alebo tromi filmami v počítači. Je dobré si vybrať poskytovateľa TV cez internet, ktorý disponuje čo najdlhším archívom. Takým je napríklad Lepšia.TV. Tá najnovšie ponúka pre svojich zákazníkov až 100-dňový archív pre seriály a dokumenty vybraných TV kanálov. V Čechách ako aj na Slovensku ide o najdlhší televízny archív v ponuke poskytovateľov TV cez internet.

„Ak vás zaujme seriál, ktorý beží aktuálne v televízii, zväčša vám 30-dňový archív nestačí na to, aby ste si ho mohli pozrieť od začiatku. Vyšli sme týmto častým požiadavkám našich zákazníkov v ústrety a ako jediný na trhu sme spustili 100-dňový archív,“ konštatuje Pavel Górecki za Lepšia.TV. Ak dané programy nemajú 100-dňový archív, k dispozícii máte doterajší 30-dňový. Aj ten patrí na slovenské pomery k nadštandardným ponukám televíznych operátorov. Väčšina poskytovateľov televízie cez internet totiž ponúka len 7-dňový archív.

2. Veľký výber rodinných staníc

Dlhý televízny archív by nebol dôležitý benefit bez širokej ponuky TV staníc. Aktuálne Lepšia.TV ponúka 103 staníc vrátane 42 HD kanálov. Najnovšie do ponuky pribudla stanica  CNN International. Ide o spravodajskú stanicu, ktorá vysiela  v anglickom jazyku. Lepšia.TV dlhodobo ponúka široký záber televíznych staníc pre rodinnú pohodu.

Ak máte malé deti určite oceníte až 10 špecializovaných kanálov pre deti. Či už je to Jojko či Nicklodeon. Malí diváci v nej nájdu všetkých svojich obľúbených hrdinov ako napríklad Spongeboba, Alvina a Chipmunkov, Kúzelné kmotričky, Tlapkovú patrolu a mnoho ďalších. Potom sú to obľúbené detské stanice Cartoon Network, Boomerang či Filmbox Family.

3. Vy rozhodujete kedy ju chcete používať

Ak potrebujete telku len na niekoľko dní, je zbytočné sa zaviazať poskytovateľovi zmluvou na dlhé obdobie. Následné jej zrušenie je zväčša nad ľudské sily. Vyberte si preto poskytovateľa s ktorým je to jednoduché. Lepšia.TV má jasné pravidlá, neobťažuje vás dlhými zmluvami v ktorých sa aj zaručene nebudete vyznať.

„Zmluvu budete podpisovať iba v prípade, keď sa rozhodnete pre prenájom Lepšia.TV boxu. V ostatných prípadoch nič nepodpisujete. Jednoducho si u objednávky zvolíte dĺžku predplatného a riadite sa následne našimi inštrukciami. Je to jednoduché, rýchle a k ničomu sa nezaväzujete. Najlepšie je na tom to, že službu si môžete kedykoľvek zmeniť, alebo zrušiť. Je len na vás kedy ju chcete využívať. Plne sa prispôsobí vašim potrebám,“ konštatuje Pavel Górecki za Lepšia.TV.

4. Flexibilné použitie

Nezáleží na tom či ste na chate, dovolenke  pri mori, v Tatrách  alebo niekde na hoteli. Svoju telku by ste si mali pozrieť kedykoľvek a nech ste kdekoľvek. Svoje najobľúbenejšie TV seriály a program si s Lepšia.TV môžete pozrieť bez ťažkostí v celej Európskej únii.

Stačí mať pripojenie k internetu a už vám nič neunikne. Rovnako nie ste viazaní len na jedno zariadenie. Na sledovanie internetovej televízie môžete využiť mobil, tablet, počítač či notebook. Samozrejmosťou je sledovanie televízie cez vašu Smart TV. Využívať môžete aj aplikáciu Lepšia.TV či Lepšia.TV box.

5. Prémiové programy v cene

Ako sa hovorí dvakrát meraj a raz rež. Pri výbere poskytovateľa televízie cez internet to platí dvojnásobne. Niektorí poskytovatelia totiž prémiové balíky ponúkajú za špeciálny doplatok. Po objednaní tak niektorí môžu zostať sklamaní. Nájdu sa však aj takí, kde prémiové stanice máte okamžite k dispozícií a to bez akýchkoľvek poplatkov. Do pozornosti dávame aktuálnu akciu, kedy si môžete službu Lepšia. TV vyskúšať iba za 0,10 € za mesiac.

Akcia je vrátane HBO. Následne je to 7,39 eur mesačne čo je najlepší pomer cena a to koľko a aké televízne stanice dostanete. Ak vás sledovanie TV omrzí, môžete si zapnúť niektoré z 20 000 rádií celého sveta. Vaše letné cestovanie tak bude s Lepšia.TV odteraz omnoho príjemnejšie.

www.lepšia.TV

Zobrazit Galériu
TV televiza

1 komentár

divná doba -.- reakcia na: Letné kino: Akého poskytovateľa TV si vybrať na dovolenku?

29.7.2020 08:07
síce nie som až taký starý ako to vyznie (33), ale táto doba/článok mi príde strašne divná ... na dovolenku idem preto aby som si oddýchol a zmenil dennú rutinu, nie aby som si zaplatil tie isté stanice ako pozerám celý rok a potom kdesi na pláži čumel do mobilu resp. do notebooku/tabletu na hoteli ... Osobne si na dovolenku neberiem NTB ... a mobil mám hlavne kvôli bežnej komunikácii s rodinou, foťáku a poslúži aj na ostatné (letenky, vstupy, ubytko) a v prípade potreby ako GPS keď sa stratím ... ale určite neplánujem pozerať filmy na dovolenke
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať