SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement SAMSUNG_062022 Advertisement

Mobilný operátor 4ka predstavil unikátnu novinku, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú

2

Mobilný operátor 4ka predstavil unikátnu novinku – zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA4  (SLOBODA na štvrtú).  Ide o úplne nový koncept paušálu, aký zatiaľ na slovenskom trhu neponúka žiadny iný operátor. Zákazník môže využívať volania alebo SMS a dáta na štyroch nezávislých 4ka SIM kartách v rámci jedného paušálu a za jednu cenu. Operátor so svojím paušálom SLOBODA na štvrtú vychádza v ústrety širokému okruhu zákazníkov, pretože zdieľať možno nielen v rodine, ale aj v rámci kamarátov či spolupracovníkov. Všetci účastníci tak získajú ešte výhodnejšie podmienky pre celú skupinu.

„Ekonomická kríza, dvojciferná inflácia a navyše vojna za našimi hranicami. Neľahké časy, ktoré nás čakajú, nás prinútili zamyslieť sa nad tým, ako pomôcť našim zákazníkom. Poznáte nás. Priniesli sme volania za tretinovú cenu oproti konkurencii, priniesli sme ako prví nekonečný dátový paušál a dnes prichádzame s novým konceptom zdieľania minút, SMS či dát v jednom paušále až pre štyroch,“ hovorí vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Zdieľanie rieši mnoho problémov. Vďaka najnovšej ponuke 4ky môžu byť až štyria zákazníci spojení v jednom paušále SLOBODA na štvrtú, volať a esemeskovať donekonečna, pričom na jednu SIM pripadá cena len 10 eur/30 dní. A zároveň dostanú do spoločného paušálu aj zdieľané 4 GB dát v celej EÚ. 4GB dát však nemusia každému stačiť, najmä keď ide o tínedžerov, preto tento paušál umožňuje zvyšovať mesačný objem dát pre jednotlivých členov, ale aj pre celú skupinu.

„V maximálnej verzii za 64 eur si môže štvorčlenná rodina či ľubovoľná skupina štyroch štvorkárov spolu navzájom zdieľať min/SMS a dáta, teda volať a dátovať donekonečna,“ hovorí Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície 4ka. Samozrejme, vo 4ke mysleli aj na to, že štyria môžu byť niekedy málo, a tak za 10 eur mesačne možno k spoločnému paušálu pridať aj ďalšieho člena.

A ako to celé funguje?

Zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú umožňuje zákazníkovi (majiteľovi paušálu) zdieľať volania/SMS a dáta až s tromi ďalšími účastníkmi (členmi skupiny). V SLOBODE na štvrtú tak môžu napr. štyria rodinní príslušníci alebo kamaráti za 40 EUR pre 4 SIM na 30 dní spoločne využívať zdieľané nekonečné minúty a SMS v celej EÚ, ako aj zdieľané 4 GB dát v celej EÚ. Na jednu SIM tak zaplatia len 10 eur, pričom možno do paušálu pridať aj piateho člena/SIM skupiny za dodatočných 10 eur na 30 dní.

Zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú zároveň umožňuje majiteľovi paušálu flexibilne dokupovať dátové balíky DÁTA NAVYŠE podľa potreby skupiny pre seba alebo členov v skupine, a to v podobe zdieľaných nekonečných dát pre všetkých členov v skupine alebo samostatných dát pre jednotlivých členov.

ZDIEĽANÉ DÁTA NAVYŠE pre všetky 4 SIM karty ponúka jeden dátový balík, ktorý si zdieľajú všetci členovia v skupine. Ide o ZDIEĽANÉ NEKONEČNÉ DÁTA v SR (z toho 16 GB v EÚ) za 24 eur/4 SIM na 30 dní.

SAMOSTATNÉ DÁTA NAVYŠE pre 1 SIM kartu ponúkajú dáta v troch výhodných variantoch. Aktivovať ich môže majiteľ paušálu flexibilne pre každú zo 4 SIM zvlášť. Na výber sú dátové balíky 1 GB v SR a EÚ za 2 eur/30 dní, 8 GB v SR  (z toho 2,67 GB v EÚ) za 4 eur/30 dní a NEKONEČNÉ DÁTA v SR (z toho 5,33 GB v EÚ) za 8 eur/30 dní. Tieto dátové balíky nie sú zdieľané s ostatnými v skupine, ale sú k dispozícii výhradne pre zvolenú SIM kartu.

Zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú

Predplatená služba

Opis služby

Cena

SLOBODA na štvrtú

 

Zdieľané nekonečné volania/SMS

4 GB dát v SR a EÚ

pre 4 SIM

 

40 EUR na 30 dní

(10 EUR/SIM)

 

Dátové balíky

DÁTA NAVYŠE

Opis služby

Cena

ZDIEĽANÉ NEKONEČNÉ DÁTA V SR

Zdieľané nekonečné dáta v SR

(z toho 16 GB v EÚ)

pre 4 SIM

 

24 EUR na 30 dní

(6 EUR/SIM)

1 GB V SR

1 GB dát v SR a EÚ

pre 1 SIM

 

2 EUR na 30 dní

8 GB V SR

8 GB dát v SR

(z toho 2,67 GB v EÚ)

pre 1 SIM

 

4 EUR na 30 dní

NEKONEČNÉ DÁTA V SR

Nekonečné dáta v SR

 (z toho 5,33 GB v EÚ)

pre 1 SIM

8 EUR na 30 dní

 

Ako si aktivovať zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú

SLOBODU na štvrtú si zákazník môže zakúpiť na vybraných predajných miestach 4ky alebo cez e-shop spolu so 4ka SIM kartou. Existujúci zákazníci si zdieľaný nekonečný paušál môžu aktivovať priamo cez zákaznícky portál Moja zóna alebo apku Moja 4ka. Zákaznícky portál Moja zóna a apka Moja 4ka zároveň umožňuje jednoducho spravovať paušál, teda pridávať alebo upravovať členov, resp. telefónne čísla, dokupovať dáta navyše a nastaviť si aj úhradu poplatku za paušál automaticky z platobnej karty.

Postup aktivácie SLOBODA na štvrtú:

1.            Kúpte si 4ka SIM kartu so zdieľaným nekonečným paušálom SLOBODA na štvrtú cez e-shop 4ka.sk/pausaly-sloboda alebo v predajnej sieti 4ky.

2.            Zaregistrujte na www.4ka.sk/moja-zona a stiahnite si apku Moja 4ka.

3.            Pridajte si do SLOBODY na štvrtú čísla ďalších troch štvorkárov. Na pridané čísla príde pozvánka formou SMS, ktorú treba potvrdiť spätnou SMS v tvare „CHCEM“ na číslo 950.

Vzhľadom na to, že paušál funguje na mesačnej báze a bez viazanosti, nie je problém operatívne zmeniť členov skupiny. Rovnako na mesačnej báze možno dokúpiť alebo nedokúpiť dáta navyše, či už pre jednotlivých účastníkov, alebo pre celú skupinu.  Akciová cena 40 eur za 4 SIM platí iba pri aktivácii počas prvých 30 dní od 4. 4. 2022, normálna cena služby je 44 eur za 30 dní. Zákazníci, ktorí si aktivujú službu v rámci akciovej ponuky, budú mať túto cenu garantovanú za podmienky každomesačného obnovovania služby. 

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

2 komentáre

Kto by to chcel na štvrtú? A takto hlúpo zdieľať? Veď si pozdieľam v domácnosti mobil wifi tetheringom v androide a fičíme šeci reakcia na: Mobilný operátor 4ka predstavil unikátnu novinku, zdieľaný nekonečný paušál SLOBODA na štvrtú

11.4.2022 14:04
Predsa si kúpim nekonečné dáta za 8€/mesiac a položím doma mobil na stolík a zapnem wifi tethering v androide, aby som tie nekonečné dáta zdieľal v domácnosti a všetky mobily a notebooky sa pripájajú na wifi mobil a fičíme na nete. Prípadne ešte dokúpim za 13€ opakovač signálu a nastavím mu opakovanie nekonečných dát podľa tých ípečiek v mobile, nech mi wifi dosiahne aj do obývačky aj do spálne. Takto to ja zdieľam, nie na štvrtú. Somarina.
Reagovať

RE: Kto by to chcel na štvrtú reakcia na: Kto by to chcel na štvrtú? A takto hlúpo zdieľať? Veď si pozdieľam v domácnosti mobil wifi tetheringom v androide a fičíme šeci

20.7.2022 23:07
A ak je jeden člen v praci a ďalší niekde inde a pod.... toto je zdieľanie pre každého člena skupiny bez toho aby museli byť v dosahu wifi pristupoveho bodu.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať