SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement SAMSUNG_042024 Advertisement

Nove 3D vizualizačné nástroje už nepotrebujú headset

0

Spoločnosť Looking Glass, zameraná na hologramy, predstavila dva nové priestorové displeje, 16-palcový a 32-palcový model, určené na profesionálov. Tieto displeje umožňujú skupinovú 3D vizualizáciu bez potreby špeciálnych okuliarov, vďaka čomu sú ideálne pre odvetvia, ako sú dizajn, inžinierstvo, vzdelávanie, výskum a zdravotníctvo.

Looking Glass tvrdí, že jeho nové displeje poskytujú 3D zážitok pre viacerých používateľov, ktorý je ideálny pre profesionálne prostredie. Displeje s uhlopriečkou 16 a 32 palcov dopĺňajú už skôr uvedený produkt spoločnosti Looking Glass Go, ktorý konvertuje 2D fotografie na 3D spomienky. Tieto väčšie displeje sú určené pre vývojárov XR a profesionálov v rôznych oblastiach.

Spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Looking Glass Shawn Frayne zdôraznil široké uplatnenie ich priestorových displejov v rôznych odvetviach. Vyzdvihol transformačný vplyv týchto technológií na digitálne vyjadrovanie, dizajn produktov, vzdelávanie, kurátorstvo múzeí, marketing, lekárske vzdelávanie a vedecký výskum.

Nové displeje ponúkajú pokročilé funkcie na profesionálne použitie vrátane možnosti súčasného vysielania 45 až 100 zobrazení, kompatibility so snímačmi na bezdotykové ovládanie gestami a podpory holografických obrazov, videí a 3D aplikácií v reálnom čase. Dodávajú sa aj s komplexným softvérovým balíkom a flexibilnými možnosťami inštalácie. Model Looking Glass 16" Spatial Display je k dispozícii za časovo obmedzenú cenu 3000 USD, zatiaľ čo cena 32" zariadenia sa začína na 4000 USD.  

Zdroj techtimes.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať