ACER_032021 ACER_032021 ACER_032021 Advertisement

Nové poistenie DJI by malo preplatiť stratený dron ak vám náhodou odletí

Bezpečnosť
1

Posledná aktualizácia aplikácie DJI Fly, verzia 1.2.2, odhalila možnú budúcu aktualizáciu programu DJI Care ponúkajúcu poistné krytie v prípade, že by váš dron uletel a stratil sa. APK Insight dekompiloval najnovšiu verziu aplikácie, ktorú vývojár nahral do Play Store. Po dekompilácii vidieť riadky kódu naznačujúce možné budúce funkcie, ktoré sa môžu, ale nemusia realizovať. Dnes si pri kúpe dronu DJI môžete kúpiť službu DJI Care, čo je poistné na pokrytie náhrady všetkých škôd, ktoré môžu nastať počas bežných letov.

No rozbitie nie je jediná škoda, ktorá môže dron postihnúť. Môže takisto stratiť spojenie s diaľkovým ovládaním a pokračovať v lete. Vtedy je jeho nájdenie takmer nemožné. Vďaka aplikácii DJI Fly 1.2.2 sa zistilo, že DJI Care možno čoskoro dostane zlepšenie, ktoré bude obsahovať Flyaway Coverage, poplatok, ktorý vám umožní získať v takom prípade náhradný dron. V rámci DJI Care Flyaway Coverage budete musieť „spojiť“ svoj dron s konkrétnym diaľkovým ovládaním a vaším účtom DJI.

Slúži to čiastočne na zabezpečenie toho, aby váš účet a dron mali platné pokrytie DJI Care, ako aj na poskytnutie informácií o vašom lete, ktoré majú byť zahrnuté v správe o nehode Flyaway Incident Report. Zatiaľ nevedno, koľko bude treba platiť za službu Flyaway Coverage, hoci sa zdá logické, že poplatok sa bude líšiť v závislosti od modelu. Navyše kód objavený v aplikácii nie je zárukou toho, že DJI plánuje v blízkej budúcnosti rozšíriť DJI Care.

S_03_M Palette Base Advertisement

Zdroj: 9to5google.com.

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

kedy si ho môžme zakúpiť, už aby tu to poistenie dji bolo reakcia na: Nové poistenie DJI by malo preplatiť stratený dron ak vám náhodou odletí

4.1.2021 17:01
mám dvoch synov a dva drony dji, tri sme už stratili, to poistenie si chceme a musíme zakúpiť, už nech je tu
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať