SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement SAMSUNG_082022 Advertisement

Nový Surface Laptop Go 2 je ešte lepší a bezpečnejší Microsoft Surface

Tlačové správy
2

Microsoft Surface Laptop Go 2 rozširuje produktový rad Surface, pričom ponúka aktualizované funkcie, vďaka ktorým skutočne vyniknú rozmanité možnosti využitia počítača so systémom Windows 11.

V roku 2020, kedy bol prvý krát predstavený Microsoft Surface Laptop Go, sa svet vyrovnával so zásadnými zmenami v tom, ako udržiavame kontakt s ľuďmi a vykonávame rôzne činnosti. Viac ako kedykoľvek predtým sa počítač so systémom Windows stal nenahraditeľným na prácu, štúdium, zábavu a komunikáciu. Vďaka inovatívnym hardvérovým a softvérovým schopnostiam naši tvorcovia z tímu Surface prišli s produktom, ktorý prekonáva očakávania a je radosť ho používať. Nový Surface Laptop Go 2 si zachováva tieto silné stránky a zároveň robí Surface Laptop Go ešte lepším.

Surface Laptop Go 2:

Surface Laptop Go 2 je zariadenie starostlivo navrhnuté tak, aby ponúkalo jedinečný prémiový dizajn a funkcie série Surface v ultra prenosnom formáte. Stačí odklopiť obrazovku a môžete sa okamžite pustiť do práce vďaka automatickému spusteniu a autentifikácii pomocou technológie Windows Hello a čítačky odtlačkov prstov zabudovanej do tlačidla napájania. Kompaktný 12,4-palcový dotykový displej PixelSense s pomerom strán 3:2 a jasnými farbami prináša pôsobivé zobrazenie akéhokoľvek obsahu. Vylepšená HD kamera a duálne štúdiové mikrofóny zaručujú, že budete počas videohovorov skvele vyzerať a dokonale počuť kolegov a blízkych. Klávesy, ktoré majú o 30% vyšší zdvih ako MacBook Air, ponúkajú prémiový zážitok z písania bez kompromisov a veľký trackpad pre presné ovládanie.   

Surface Laptop Go 2 váži len 1127 g a dodáva výkon štvorjadrového procesora Intel® Core™ i5 11. generácie. Zariadenie je vybavené batériou, ktorá s vami drží krok po celý deň a umožňuje rýchle nabíjanie, takže bude Surface Laptop Go 2 vaším dokonalým spoločníkom v škole, kancelárii, kaviarni alebo kdekoľvek, kam vás život zavedie.

 

Farba zariadenia je taktiež jedným z určujúcich prvkov produktového dizajnu, a vďaka kombinácii farieb a materiálov vznikajú jedinečné, prémiové produkty. „Zameriavame sa na vytvorenie originálneho, sofistikovaného vzhľadu, ktorý sa vám prihovára svojím farebným odtieňom, od jednoducho elegantného hliníkového exteriéru až po teplý a príjemný povrch z umelej kože Alcantara,“ povedal Pete Kyriacou, CVP, Microsoft Devices. Surface Go 2 je k dispozícii v štyroch farebných odtieňoch: jemne zelenej Sage, upokojujúcej modrej Ice Blue, elegantne zlatej Sandstone a bledosivej Platinum.  

 

Pri vytváraní skvelého produktu Microsoft nezabúda ani na udržateľnosť. Odnímateľné  komponenty teraz zahŕňajú klávesnicu, trackpad, displej, batériu1 a kábel Surflink okrem SSD, čo pomáha predĺžiť trvanlivosť vášho zariadenia.

 

V elegantnom tele Surface Laptop Go 2 sa nachádza prvý bezpečný počítač postavený na architektúre Surface od Intelu. Inovácie od čipu až po cloud poskytujú zákazníkom novú úroveň bezpečnosti doma aj v práci. Či už plánujete rozsiahle podnikové nasadenie alebo chcete vybaviť malú firmu, Surface Laptop Go 2 je ľahké, príjemne ovládateľné a praktické zariadenie pre každého zamestnanca. Na blogu pre IT profesionálov sa dočítate, prečo je Surface Laptop Go 2 skvelou voľbou pre zákazníkov z komerčných organizácií.

„Všetky tieto vylepšenia ukazujú, že sa náš tím zameriava na detaily, a predovšetkým na vás. Surface Laptop Go 2 kombinuje eleganciu s praktickosťou, aby ste mohli predviesť svoj štýl, sledovať svoje záujmy a rozvíjať svoje podnikanie. Či už hľadáte perfektné zariadenie, ktoré si môžete vziať so sebou na dovolenku, alebo špičkový notebook pre nadchádzajúci školský rok, Surface Laptop Go 2 ponúka všetko, čo potrebujete v ľahkom, spoľahlivom a elegantnom dizajne s vyššou úrovňou bezpečnosti,“ dodal Pete Kyriacou.

Surface Laptop Go 2 je pripravený splniť tieto očakávania za neuveriteľne nízku cenu od 769 eur.

1 Komponenty náhradnej jednotky poľa (FRU) sú komponenty, ktoré môže nahradiť spoločnosť Microsoft alebo jej autorizovaný poskytovateľ služieb.

2 Odporúčaná maloobchodná cena u partnerov pre zákazníkov Surface Laptop GO 2 pre  konfiguráciu procesora i5, 8MB RAM, 128 MB SSD je 19 599 Kč (769€), Pre konfiguráciu i5, 8MB RAM, 256 MB SSD je 22 199 Kč (869€)

 

 

 

 

 

 

#######################

 

 

Kontakty pre vzťahy s médiami a verejnosťou:

 

 

Zdeňka Bursíková, PR konzultant, Microsoft Česká republika a na Slovensko

Tel.: +420 602 529 285

E-mail: a-zbursikova@microsoft.com

 

Juraj Sabo, PR Manager, SKPR Strategies

Tel.: +421 944 124 578

E-mail: juraj@skpr.sk

 

Ak máte záujem o ďalšie informácie a novinky o spoločnosti Microsoft Slovensko, navštívte prosím press centrum, kde nájdete aj príbehy o tom, ako technológie menia život (nielen) našich zákazníkov na Slovensku alebo www.microsoft.com/stories pre príbehy zo sveta.

 

#######################

O spoločnosti Microsoft

Microsoft (Nasdaq “MSFT” @microsoft) umožňuje digitálnu transformáciu v ére inteligentného cloudu a inteligentného internetu vecí. Našou misiou je pomôcť každému človeku a každej organizácii na svete dokázať viac. Microsoft Corporation vznikla pred viac ako 40 rokmi – v apríli roku 1975.

V júli 2016 spojila česká pobočka sily so slovenskou a vznikol Microsoft Česká republika a Slovensko.

 

 

Tento dokument je určený iba na informačné účely. Spoločnosť Microsoft sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti za vzniknuté situácie týkajúce sa použitia tohto dokumentu na iné účely. Spoločnosť Microsoft Nebude nikdy zodpovedná za akékoľvek mimoriadne, priame, nepriame či vyplývajúce škody, či už vzniknú z účinnosti zmluvy, zanedbania alebo inej skutočnosti vzniknutej následkom použitia či interpretácie tohto dokumentu či v súvislosti s ním. Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo v iných krajinách. Mená tu uvedených spoločností a produktov môžu byť obchodnými značkami ich príslušných vlastníkov.

 

 

 

 

Zobrazit Galériu

Microsoft

Všetky autorove články

2 komentáre

čo sú ožratí v Majkrosofte na marketingovom? Toto napísali: procesora i5, 8MB RAM, 128 MB SSD je 19 599 Kč (769€) reakcia na: Nový Surface Laptop Go 2 je ešte lepší a bezpečnejší Microsoft Surface

28.6.2022 17:06
Hádam 8gb ram a 128gb ssd? To koho tam zobrali do toho marketingového oddelenia? Čo ste pili? Rýchlo si to opravte, lebo máte hanbu v celom článku po celej SR. To fakt má 8 MB ramku? To bolo hádam v roku 1993? Také parametre? Ty môj koki.
Reagovať

RE: oni sú tam totižto po ťažkej hypnóze, no a takto im robia zle: vidia bludy tie dámy na marketingovom reakcia na: čo sú ožratí v Majkrosofte na marketingovom? Toto napísali: procesora i5, 8MB RAM, 128 MB SSD je 19 599 Kč (769€)

28.6.2022 17:06
Tak mne sa tiež snívalo minule, že som lízal ženskú piču a prebral som sa v noci na hnusný pocit v hube. Fuj, taký hnus a humus som ešte necítil. Fuj... Bléé..
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať