PANASONIC PANASONIC PANASONIC

Termoska napájaná solárnou energiou udržiava jedlo teplé alebo chladné podľa potreby

Technológie
1

Sunnyside udrží váš obed teplý bez toho, aby ste museli použiť mikrovlnnú rúru. Šikovný box Sunnyside s funkciou ohrievania a chladenia sa tesne pred jedením postará o správnu teplotu vášho obeda. Ohrievacia špirála okolo kovovej nádoby pomáha rovnomerne ohriať jedlo, čím udržuje jedle teplé. A ak máte v obedári studené jedlo, napr. zemiakový šalát, dvojica ventilátorov umiestnených na spodnej strane boxu vytiahne teplý vzduch, aby sa vaše jedlo v horúčave nepokazilo.

A čo je najpôsobivejšie, Sunnyside sa takmer úplne spolieha na solárny panel zabudovaný priamo vo veku, takže využíva obnoviteľnú energiu. Sunnyside je priestranný bento box s modulárnym systémom na oddelenie jedla. Solárny panel zabudovaný vo veku pomáha nabíjať vnútornú 10 000 mAh batériu, ktorá dodáva energiu pre ohriev a chladenie. K dispozícii je aj malý LCD displej a tlačidlá na boku, ktoré vám pomáhajú ovládať Sunnyside a vybrať, aký horúci alebo chladný má byť jeho obsah.

Batéria dokonca poslúži aj ako powerbank na nabíjanie telefónu, slúchadiel alebo aj notebooku. Sunnyside prichádza s bezpečným bezdrôtovým dizajnom, a tak ho možno dať aj do umývačky riadu. Vnútorný teplomer vám umožňuje neustále merať teplotu jedla, ktorá sa zobrazuje na malej obrazovke na boku boxu. Dokonca je dostupná aj aplikácia Sunnyside pre smartfóny, ktorá vám umožňuje kedykoľvek nastaviť a kontrolovať teplotu vášho jedla. Prví prispievatelia na portáli Kickstarter teraz môžu získať Sunnyside za 69 dolárov, dodávky sa majú začať v októbri 2022.

Zdroj: yankodesign.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

1 komentár

RE reakcia na: Termoska napájaná solárnou energiou udržiava jedlo teplé alebo chladné podľa potreby

28.6.2022 14:06
Taká pekná imidžovka. Len sa obávam že nabíjanie vstavanej 10Ah baterky cez ten maličký solárny panel bude trvať vyše týždňa. Aspoň že k tomu pribalia USB-C kábel.

Ale aj tak to nemá na tradičnú termosku používanú ako obedár.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať