SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement SAMSUNG_032023 Advertisement

Nový nástroj pomocou umelej inteligencie opraví fotografie ako na bežiacom páse

Technológie
0

Impossible Things je nový softvér, ktorý využíva umelú inteligenciu na určenie predmetu obrázka a automatické vykonávanie zložitých úprav. Softvér sa ľahko používa a funguje v rámci programu Lightroom. Nevýhodné je, že musíte platiť za každý obrázok, ktorý cez softvér spustíte. Impossible Things dokáže automaticky vykonať rovnaké úpravy, aké môže urobiť človek za 10 až 30 sekúnd.

Ak teda musíte upraviť len jeden záber, otvorenie aplikácie by vám doslova zabralo viac času, ako keby ste úpravy vykonali sami. No ak máte na úpravu stovky či tisícky fotografií, tento softvér môže byť pre vás ideálny. Ak vám napríklad úprava obrázka zaberie 15 sekúnd a máte pred sebou 1000 obrázkov, trvá to viac ako štyri hodiny. Impossible Things to vykoná za vás za 0,06 USD/obrázok (teda spolu 60 USD). Za 60 dolárov by ste teda získali štyri hodiny času.

Predplatné NEXTECH 2023

Ako vidno vo videu, softvér je jednoduchý, rýchly a oveľa lepší ako automatické možnosti v Lightroom. Ľudia, ktorí zhotovia len niekoľko snímok za mesiac, môžu svoje fotografie naďalej upravovať manuálne, ale fotografi, ktorí snímajú viacero udalostí za týždeň, pravdepodobne ocenia úsporu času, ktorú im Impossible Things ponúkne.

Zdroj: fstoppers.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať