SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement SAMSUNG_022024A Advertisement

OPPO predstavuje plány na rozšírenie aktivít v EU aj nové ponuky pre zákazníkov v roku 2024

Tlačové správy
0

Spoločnosť OPPO vstúpila do siedmeho roku pôsobenia v Európe a rozhodla sa ponúknuť zákazníkom v EU väčší výber. Zákazníci v celej Európe sa tak čoskoro dočkajú nových inovatívnych produktov OPPO. Okrem toho spoločnosť v záujme zlepšenia služieb uzatvára trojročné strategické partnerstvo so skupinou Telefónica s cieľom posilniť svoju expanziu v Európe.

SAMSUNG 042024 Advertisement

Predná svetová technologická spoločnosť OPPO oznámila posilnenie svojich aktivít na európskych trhoch a predstavila sériu inovatívnych produktov a technológií pre Európu na rok 2024.

OPPO oslávi v roku 2024 svoje 20. výročie, ktoré je zároveň 7. rokom pôsobenia značky v Európe. Od uvedenia inovatívneho radu Find X v roku 2018 sa OPPO stalo kľúčovým hráčom na európskom trhu so spotrebnou elektronikou a zariadeniami pre siete 5G. Vďaka spolupráci s Wimbledonom, Roland-Garros, Ligou majstrov UEFA, Paris Photo a ďalšími si značka získala silnú pozíciu aj úzke spojenie s miestnymi spotrebiteľmi.

„Európa bola pre OPPO vždy kľúčová,“ povedal Bingo Liu, generálny riaditeľ spoločnosti OPPO Europe a doplnil: „Naším poslaním ostáva dodávať európskym používateľom tie najlepšie produkty. Sme tu, aby sme tu pôsobili a ponúkli trhu s inteligentnými zariadeniami väčší výber.“

Spoločnosti OPPO a Nokia uzatvorili 24. januára 2024 globálnu dohodu o krížovom licencovaní patentov, ktorá sa vzťahuje na základné patenty pre štandardy sietí 5G, aj ďalších mobilných komunikačných technológií. V rámci svojho dlhodobého záväzku k európskemu trhu spoločnosť OPPO tiež oznámila, že jej produkty budú opäť široko dostupné v celej Európe.

„V predchádzajúcich mesiacoch sme zaznamenali rastúce požiadavky a silné očakávania spotrebiteľov v EU, ktorí stoja o zážitky, ktoré OPPO prináša, ako je možnosť zadovážiť si smartfóny špičkovej fotografie.“ Bingo Liu zdôraznil: „Vďaka všetkej podpore je tím OPPO Europe odhodlanejší než kedykoľvek predtým poskytovať našim zákazníkom inovatívne produkty a bezkonkurenčné služby.“

Počas veľtrhu MWC spoločnosť OPPO tiež oznámila, že uzatvorí trojročnú strategickú alianciu so skupinou Telefónica, ktorá bude ďalej podporovať rast značky OPPO na globálnych trhoch, predovšetkým v Európe.

Nedávne údaje spoločnosti Canalys ukazujú, že si OPPO v roku 2023 udržalo pozíciu štvrtej najväčšej značky inteligentných telefónov na svete a zaistilo si 9 % celkového podielu na trhu s viac ako 100 miliónmi dodaných smartfónov. V roku 2023 dosiahol celosvetový počet aktívnych používateľov smartfónov OPPO viac ako 600 miliónov vo viac ako 60 krajinách a regiónoch. V rámci poslania značky „Technológie pre ľudstvo, láskavosť pre svet“ pokračuje OPPO v obohacovaní života ľudí inovatívnymi produktmi a neustále investuje do výskumu a vývoja.  Aby spoločnosť OPPO vstúpila do éry inteligentných telefónov s umelou inteligenciou, odhalila, že v roku 2024 sa v Európe objaví funkcia generatívnej umelej inteligencie v ich pripravovaných produktoch, ktoré umožnia viacerým používateľom zažiť inteligentný život podporovaný umelou inteligenciou.

_________________________________________________________________

O ZNAČKE OPPO

OPPO je predná svetová značka na poli inteligentných telefónov a zariadení. Svoj prvý mobilný telefón spoločnosť uviedla na trh už v roku 2008 a od samého začiatku sa snaží do technológií vkladať svoje srdce aj dušu.  Zároveň neúnavne usiluje o dokonalú harmóniu dizajnu a inovácií. Dnes OPPO ponúka širokú škálu inteligentných zariadení v čele so sériami smartfónov s označeniami Find a Reno. Okrem tých poskytuje OPPO svojim používateľom vlastnú softvérovú nadstavbu používateľského prostredia ColorOS. OPPO pôsobí vo viac ako 40 krajinách sveta. Po celom svete má tiež 6 vlastných výskumných ústavov a 5 centier výskumu a vývoja. V Londýne sídli OPPO International Design Center. Po celom svete má OPPO viac ako 40 000 zamestnancov.

Zobrazit Galériu

OPPO

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať