ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement ACER_november Advertisement

Oclean W10: Ústna sprcha na čistenie medzizubných priestorov

1

Používate zubnú niť tak pravidelne, ako by ste mali? Ústna sprcha OClean W10 môže byť účinným a príjemným riešením na čistenie medzizubných priestorov a zdravia ďasien.

Tradičné zubné kefky čistia mechanickým trením, zatiaľ čo elektrické, sonické a ultrazvukové zubné kefky odstraňujú zubný povlak šetrnejšie a bez poškodenia zubnej skloviny alebo ďasien. Aby ste si zuby čistili správne, musíte ich čistiť dve až tri minúty v kuse, a to vertikálnymi pohybmi od línie ďasien až po špičku zuba. Ústna sprcha dopĺňa zubnú kefku a pomocou tlakového prúdu vody dôkladne čistí medzizubné priestory, kde sa hromadí zubný povlak, a priestory medzi zubami a ďasnami.

Medzi hlavné výhody používania ústnej sprchy patrí odstránenie zvyškov jedla medzi zubami a medzi zubami a ďasnami a čistenie jazyka. Ústna sprcha je výbornou alternatívou k zubnej niti, najmä pre ľudí so zubnými náhradami alebo fixnými rovnátkami, ktorí ju ťažko používajú.

Rovnako ako elektrická zubná kefka sa aj ústna sprcha používa veľmi jednoducho: stačí naplniť zásobník vodou alebo ústnou vodou, nasmerovať trysku na medzizubné priestory a aktivovať prúd vody, ktorý do hĺbky problematické miesta.

Okrem bežných používateľov je Oclean W10 zvlášť vhodný pre ľudí s rovnátkami, ktorí majú problémy s čistením zubov zubnou niťou, pre ľudi s nerovným chrupom, ktorí nedokážu odstrániť jedlo uviaznuté medzi zubami tradičnými metódami, ako sú špáradlá a zubná niť. Rovnako tak pre osoby s citlivými ďasnami ale aj tých, ktorí chcú jednoducho predchádzať zubnému kazu účinnejším a šetrnejším čistením zubov.

Funkcie OClean W10:

  • päť režimov ústnej hygieny vrátane režimu pre citlivé ďasná
  • pripomienka stavu vody v zásobníku
  • štyri typy dýz
  • jednoduché dobíjanie cez USB-C

Verdikt:

OClean W10 je dizajnovo atraktívna a moderne vyzerajúca ústna sprcha s výborným pomerom cena/výkon.

Cena: $59.99

Promo akcia:  Pri objednávke medzi prvými 100 objednávkami ústnej sprchy Oclean W10 + akejkoľvek inej zubnej kefky môžete získať jeden darček zadarmo (cestovnú tašku Oclean + 1* sterilizátor Oclean S1 + 2* hlavice kefky P1)
A pri kúpe zubnej kefky získate 40% zľavu. Napríklad W10 + O1= $89.98
 

Viac informácií a objednávky: oclean.com

 

 

Zobrazit Galériu

1 komentár

Nezmysel reakcia na: Oclean W10: Ústna sprcha na čistenie medzizubných priestorov

23.8.2021 20:08
“ dizajnovo atraktívna” Ked toto niekto povie o vyrobku, automaticky to znamena, ze je to srot, ktory nesplna parametre a pokazi sa den po zaruke! Btw. je to predrazeny srot. Oral-b zubna sprcha je lepsia a stoji cca 30 eur.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať