ACER_082021 ACER_082021 ACER_082021 Advertisement

Oddychujete ? Oddychujte aktívne !

Technológie
2


Špeciálny projekt

Prinášame vám totiž BEZPLATNÉ vzdelávanie v oblasti virtualizácie. Stačí jeden klik na www.virtualizacia.info/vzdelavanie.

Čo tu nájdete ?

Každý mesiac si doprajte „Technologické raňajky“ cez obľúbený Livestream - doplnený o odborné Lightboard videá, ktoré nájdete na www.virtualizacia.info/vzdelavanie.  Videá sú orientované hlavne na technickú stránku riešení a sú doplnené aj demo ukážkami riešení. Sú určené nielen pre súčasných, ale aj budúcich partnerov a zákazníkov firmy SecTec a tiež pre nadšencov, ktorých zaujíma oblasť virtualizácie.

Pár krátkych ukážok k riešeniam VMware Tanzu a Anywhere workspace:

VMware vSphere with Tanzu

Zjednodušuje správu Kubernetes v dátovom centre tým, že poskytuje v rámci vSphere 7 virtualizačným administrátorom priamy dosah na Kubernetes objekty ako je Pod, Service, Persistent Volume Claim a podobne. Uvidíte, ako VMware poskytuje Kubernetes distribúciu v súlade s definíciou open-source, zostavenú pre produkčné nasadenie do firiem a organizácií ako súčasť existujúcej infraštruktúry pre podporu modernizácie aplikácií.

>> Sledovať celé video  <<

VMware Tanzu Mission Control

Centralizovaná platforma pre konzistentnú správu a zabezpečenie Kubernetes infraštruktúry a moderných aplikácií naprieč tímami a cloudami. Uvidíte, ako dané riešenie poskytuje operátorom jednotný spôsob ovládania a zabezpečenia tak, aby sa poskytla nezávislosť vývojárom pre akceleráciu obchodu.

>> Sledovať celé video  << 

Anywhere Workspace

Práca už nie je miesto. Nový normál je pracovať odkiaľkoľvek, flexibilne a povedzme i hybridne, chvíľu z domova a chvíľu z kancelárie. Anywhere Workspace je VMware platforma, ktorá umožňuje presne toto, s dôrazom na bezpečnosť a excelentný užívateľský komfort. Vo videu sa dozviete, ako v rámci Anywhere Workspace funguje bezpečnosť postavená na modeli Zero Trust.

>> Sledovať celé video  <<

 

 

 

2 komentáre

Aktívny oddych? Zájdem na Svätú omšu, prosiť Ježiša o milosti pre mňa a pre moju rodinu a na nič nemyslím, len tak prosím :-) reakcia na: Oddychujete ? Oddychujte aktívne !

25.7.2021 17:07
Aktívny oddych? Zájdem na Svätú omšu, prosiť Ježiša o milosti pre mňa a pre moju rodinu a na nič nemyslím, len tak prosím a modlím sa. Odovzdávam sa Ježišovi v tichej modlitbe. Treba skúsiť a pocítiť načerpanú silu z liturgie a zo sviatostí.
Reagovať

sa cez dovolenku budem ešte učiť nie? a vám už načisto šibe? pustím pornhub a vyhoním pri peknej vyholenej pičke ;) reakcia na: Oddychujete ? Oddychujte aktívne !

25.7.2021 16:07
sa cez dovolenku budem ešte učiť nie? a vám už načisto šibe? pustím pornhub a vyhoním pri peknej vyholenej pičke ;) s dobrými kozičkami niečo ako Lany Barbie alebo kolegynky :)
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať