Neprenáhlite sa s kúpou nového smartfónu. Možno sa oplatí počkať na Galaxy S11

0

Niekoľko webov už uverejnilo správy o priekopníckom fotoaparáte smartfónu Samsung Galaxy S11 a jeho prekvapivo skorej dostupnosti. Podľa webu The Elec bude mať fotoaparát 5× optický zoom, ktorý je už pripravený na záverečné testovanie. Podľa dobre informovaných zdrojov bol do testov zapojený aj MecaTech Systems, kórejský výrobca testovacích soketov pre moduly smartfónov.

V nadväznosti na túto správu zvedavosť fanúšikov dráždi aj server Ice Universe, ktorý tvrdí, že „S11 nemá len obyčajný 5× optický zoom“. To je dôležité, pretože 5× optický zoom už ponúkla tento rok spoločnosť Huawei vo svojom modeli P30 Pro. No zatiaľ nie je jasné, aké zlepšenia v tejto oblasti prinesie Samsung.

Odpoveď by sme sa mali dozvedieť skôr, ako sa nazdávame, pretože SamMobile uvádza, že Galaxy S11 bude mať najskorší dátum uvedenia na trh zo všetkých smartfónov Galaxy S. Podľa jeho zdrojov je vydanie naplánované na „tretí februárový týždeň“, pričom tipovaný dátum je 18. február. Hoci je to len o dva dni skorší termín, ako bol uvedený Galaxy S10, ale ostatné verzie boli vydané o niekoľko týždňov neskôr (napr. Galaxy S8 až v apríli).

Podľa zasvätencov by Galaxy S11 mal priniesť zdokonalený dizajn, veľké zvýšenie výkonu, pamäť novej generácie, (radikálne) novú technológiu batérií, mimoriadne veľký snímač odtlačkov prstov a mal by byť zameraný na spracovanie obrazu pomocou umelej inteligencie. Objavila sa však aj jedna zaujímavá špekulácia, ktorá hovorí, že Samsung spojí Galaxy S11 a Note 11 a vytvorí úplne nový smartfón Galaxy One.

Zdroj: forbes.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
Samsung Galaxy smartfon telefon displej kamera foto video

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať